Angle down Atgal

Susitikimas su Radviliškio krašto bendruomene

Rugsėjo 16 d. Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras (ŠRATC) direktoriaus pavaduotojas Petras Žaltauskas ir Rinkliavos administravimo ir paslaugų kontrolės tarnybos vadovas Mantas Tamošiūnas lankėsi Radviliškio krašto bendruomenėje.

Susitikimo metu bendruomenei buvo išsamiai pristatyta ŠRATC veikla bei tikslai ateinantiems metams. Su susirinkusiais kalbėta apie atsakingo vartojimo kultūrą, kuri šiandien turi didelę prasmę siekiant tausoti aplinką. Gyventojams paaiškinta, kaip veikia atliekų rūšiavimo sistema, kodėl yra svarbu rūšiuoti atliekas jų susidarymo vietoje ir kokią įtaką tai daro vietinės rinkliavos mokesčiui už atliekų surinkimą ir tvarkymą. Paaiškinta, kokias atliekas galima atvežti į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę, kodėl didelių gabaritų atliekų surinkimas nevykdomas kasdien, informuota apie Radviliškio r. Žiūronų k. esančioje didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėje planuojamą įrengti patalpą, kurioje bus galima mainytis daiktais. Pasidžiaugta ŠRATC darbuotojų iniciatyvomis, kuomet vykdomas atskiras maisto atliekų surinkimas darbovietės viduje bei įrengtas knygų mainų punktas. Bendruomenės narių susidomėjimą parodė klausimų gausa, į kuriuos visus buvo atsakyta.

Džiaugiamės, kad yra bendruomenių, kurios domisi ir nori žinoti kaip teisingai elgtis su turimomis atliekomis, bei dėkojame renginio organizatoriui Radviliškio m. tarybos nariui ir bendruomenės pirmininkui Gediminui Lipnevičiui už surengtą popietę.

Remiama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite