Trumpasis paramos nr. Lietuvoje – 1670, kuriuo galite labai lengvai skirti 1, 2 ar 5 Eur paramą (nuo jų dar bus nuskaičiuoti mokesčiai ~40proc.), tiesiog išsiuntę SMS (Bitė, Telia, Tele2) žinutę su tekstu: LETENELE1 ; LETENELE2 ar LETENELE5
Angle down Atgal

Susipažinkite: nuostabių akių savininkas – Blumas

Mūsų globoje išmyluotas ir dėmesiu apdovanotas išskirtinis šuo – Blumas – ieško namų.

Norite paremti „Šiaulių letenėlės“ veiklą?

Nuostabių akių savininkas iš Kelmės vietinio ūkio birželio 28 d. perduotas į mūsų globą. Apsigyvenęs prieglaudoje šis šunelis gavo Blumo vardą.

Taigi Blumas – iš tiesų aktyvus šuo. Ne veltui jis yra haskio/vilkšunio mišrūnas. Tiesa, šunelis tuo pačiu yra be galo draugiškas ir fainas. Tikrai paklusniai vaikšto su pavadėliu.

Tačiau juokaujame, kad mūsų Blumas – tikras pabėgimo meistras. Jis sugeba išlįsti pro menkiausią tarpelį, tad kone visos tvoros jam įveikiamos. Galbūt Blumas trokšta laisvės, juk iki patenkant pas mus gyveno pririštas prie grandinės. Tokiems šuniukams prireikia laiko, kol jie numalšina šį sukauptą laisvės troškulį.

Blumas anksčiau gyveno Kelmės rajone, Šaukėnų seniūnijoje, Vidsodyje, bet šeimininkams išsikrausčius, liko be gyvenamosios vietos. Todėl dabar ieškome jam naujų namų, kuriuose jis būtų mylimas taip pat smarkiai kaip ir pas mus.

Šuneliui apie 3-4 metus. Vakcinuotas, čipuotas.

Turite klausimų? Kreipkitės: 867612231

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite