Angle down Atgal

Susidūrimas Kauno centre: į gydymo įstaigą skubiai išvežta autobuso keleivė

Trečiadienio vakaras pažymėtas automobilio ir autobuso susidūrimu. K. Donelaičio ir A. Mickevičiaus gatvių sankirtoje susidūrimo metu nukentėjo autobusu važiavusi mergina, ji pristatyta į gydymo įstaigą. Eismas vyksta, tačiau mieste formuojasi spūstys.

„Kas vyksta K. Donelaičio gatvėje? Milžiniškos spūstys, iš autobusų ir troleibusių išleidžiami keleiviai, nepravažiuoja. Kamščiai iki pat E. Ožeškienės gatvės“, – rašė skaitytoja.

Portalui „Kas vyksta Kaune“ susisiekus su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budinčiu pareigūnu, jis pranešė, jog įvykis įregistruotas 16.03 val., pranešta, jog miesto centre, K. Donelaičio ir A. Mickevičiaus sankryžoje susidūrė 40 maršruto autobusas ir lengvasis automobilis.

Anot pareigūno, eismo įvykyje nukentėjo autobusu važiavusi mergina, gimusi 1991 metais. Dėl patirtos galvos traumos ji skubiai išvežta į gydymo įstaigą.

Policijos pareigūnas pranešė, jog eismas nėra užblokuotas, o vietoje eismą reguliuoja pareigūnai, tačiau dėl piko meto natūraliai formuojasi automobilių spūstys.

Daugiau naujienų apie Kauną skaitykite čia.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite