Angle down Atgal

Susibūrė kilniems darbams

Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Rasa“ antrus metus glaudžiai bendradarbiauja su Kazlų Rūdos lopšeliu-darželiu „Pušelė“. Puoselėdami šią gražią tarpusavio draugystę įstaigų pedagogai ir vaikai dalyvauja įvairiuose bendruose projektuose, akcijose, parodose ir kt.

Šį kartą vaikų darželio „Rasa“ „Kiškučių“ ir „Bitučių“ grupių ugdytiniai ir pedagogai drauge su „Pušelės“ bendruomene susibūrė kilniems darbams – žiemojančių paukštelių ir žvėrelių globai. Kazlų Rūdos darželio iniciatyva dalyvavome jų organizuotoje parodoje „Lietuvoje žiemojantys paukšteliai ir žvėreliai“. Organizavome ugdomąsias veiklas grupėse, skatinome vaikų saviraišką, kūrybiškumą kuriant įvairius meninius darbelius. Prie šios iniciatyvos mielai prisidėjo ir ugdytinių tėveliai. Taip pat lankėmės Poezijos parke, kur stebėjome ir lesinome paukščius. Nuolat rūpinomės, kad ir darželio kieme esančiose lesyklėlėse paukščiai rastų grūdelių.

Vaikučius nuo mažens skatiname mylėti gamtą, taip pat gražiai bendrauti tarpusavyje ir su juos supančiais žmonėmis, rodant pagarbą vyresniems, neįgaliems žmonėms. Vaikai mokosi bendravimo ir bendradarbiavimo, atjautos, užuojautos mažesniems ar silpnesniems už save. Kalbėdami apie tai per kūrybinės saviraiškos užsiėmimus ir gamindami darbelius vaikai patyrė bendrystės jausmą, kiekvienas įdėjo daug širdies šilumos.

Įprasmindami gerą darbą padovanojome savo sukurtus darbelius Marijampolės specialiųjų socialinės globos namų gyventojams, kurie mus labai šiltai sutiko. Gerumas yra tai, be ko nebūtų meilės ar pasitikėjimo. Visi žinome, jog dalintis yra gera.

Jurgita GRIGALIAUSKIENĖ,

ikimokyklinio ugdymo mokytoja,

Birutė DIČIŪNIENĖ,

priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Nuotraukos iš darželio archyvo

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite