Angle down Atgal

Šuo re­kor­di­nin­kas – pil­na bur­na te­ni­so ka­muo­liukų

Ku­ris šuo nemėgs­ta ka­muo­liukų? Ko ge­ro, to­kių re­ta. Juo la­biau to­kių, kaip šis auk­si­nis ret­ri­ve­ris. Tik pa­žvel­ki­te, kiek jo die­vi­namų te­ni­so ka­muo­liukų tel­pa bur­no­je. Be to, šuo var­du Fin­ley šiuo sa­vo ta­len­tu ne­tru­kus ofi­cia­liai pel­nys re­kor­di­nin­ko ti­tulą.

Šešerių metų auksinis retriveris turi slaptą gebėjimą – vienu kartu jis į burną gali sutalpinti daugybę teniso kamuoliukų. Finley nuo pat mažumės dievino teniso kamuoliukus, o ši aistra augo kartu su juo pačiu. Šeimininkai tai pastebėjo, kai šuniukui buvo dveji. Ilgainiui jis išmoko į burną paimti tiek kamuoliukų, kiek telpa jo mieluose žanduose.

Neįtikėtina, tačiau pamažu jam pavyko vienu kartu paimti ne vieną ar du teniso kamuoliukus, bet šešis!

Augintinio talentu besididžiuojantys šeimininkai pasirūpino, kad tai būtų tinkamai užfiksuota. Tiesa, rekordas dar turi būti oficialiai patvirtintas, kad patektų į pasaulio Gineso rekordų knygą. Kol Finley laukia oficialaus patvirtinimo, jog gali vadintis rekordininku, instagrame jį seka ir giria daugiau nei 31 500 gerbėjų.

Dabartinis rekordas kol kas priklauso kitam auksiniam retriveriui, kurio gebėjimas vienu kartu į burną paimti penkis kamuoliukus buvo užfiksuotas 2003 metais.

Parengta pagal Brightside.com

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite