Trumpasis paramos nr. Lietuvoje – 1670, kuriuo galite labai lengvai skirti 1, 2 ar 5 Eur paramą (nuo jų dar bus nuskaičiuoti mokesčiai ~ 40 proc.), tiesiog išsiuntę SMS (Bitė, Telia, Tele2) žinutę su tekstu: LETENELE1 ; LETENELE2 ar LETENELE5
Angle down Atgal

Šuo marintas badu jėgas atgauna „Šiaulių letenėlėje“

Balzamas širdžiai – taip galėtume apibūdinti Balzamą, šunį, kurį, dabar jau drąsiai galima teigti, šeimininkas marino badu.

Pats šeimininkas kategoriškai paneigė veterinarinės tarnybos darbuotojams, kad tai jo šuo. Kadangi Balzamas buvo paimtas iš kitos teritorijos, o kaimynai bijo liudyti, nors visi žino, kieno jis, šeimininkas nubaustas nebus. Gaila, kad kaimynų negina jokie įstatymai, ir dažniausiai kova prieš skriaudikus taip ir pasibaigia – niekuo.

Tiek to, mes negaišim laiko ieškodami teisybės, o tiesiog rūpinsimės Balzamu. Kraujo tyrimai parodė, kad nėra jokių kitų priežasčių jo išliesėjimui, tik badavimas, mažakraujystė ir nedidelis uždegimas turėtų greitai susitvarkti. O svoris jau po kelių dienų pradeda atsistatinėti, Balzamas nebeatrodo taip „tragiškai“.

Tai šuo, kuris moka būti dėkingas jį priglaudusiam žmogui... Dabar jis pas mus saugus, bet labai svajojame netolimoje ateityje surasti jam namus, kur Balzamo širdis atsigaus ir ištirps praeities ledai.. Jam be galo reikia žmogiškos šilumos... „atsigriebti“ dėmesio ir meilės už praleistus metus.

Vis pasirodysim, kaip dingsta mūsų šonkauliai užmarštin.

Visa Balzamo istorija

Tel. 867612231

Norite paremti „Šiaulių letenėlės“ veiklą?

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite