Angle down Atgal

Sūnus apie Ireną Starošaitę: „Aš labai myliu savo mamą“

Šiandien TV3 „Gero vakaro šou“ laidoje viešės scenos diva, lietuvių mylima atlikėja Irena Starošaitė su sūnumi Vakariu. Atlikėja atskleis ne vieną intriguojantį faktą apie save ir nustebins ne tik laidos vedėjus Mindaugą Stasiulį ir Justiną Jankevičių, bet ir studijos svečius bei laidos žiūrovus.

Irena Starošaitė ne vieną nustebino pasakiusi, kad turi šakočių gamybos verslą. Kad tai tiesa, įsitikino Justinas Jankevičius – jis ne tik apsilankė kepykloje, bet ir pats pabandė juos gaminti. J. Jankevičiui reikėjo gerokai pasipraktikuoti, kol įgudo atskirti kiaušinių trynius nuo baltymų.

Dar didesnę nuostabą atlikėja sukėlė, papasakojusi kaip jos vyras Žilvinas Žvagulis ketino pirkti pramoginį laivą ir jai liepė kapitono teises išsilaikyti. Ir ji išsilaikė. Iš pirmo karto. Akivaizdu, kad neįveikiamų užduočių šiai moteriai nėra!

Dar daugiau netikėtų dalykų apie Ireną atskleidė jos sūnus Vakaris. Dabar jaunuolis studijuoja muzikos technologijas Londone ir su mama matosi ne taip dažnai kaip norėtų.

„Mama labai kantri. Labai. Aš labai myliu savo mamą. Dažnai būna, kad Anglijoje prabundu ir norėčiau, kad mama būtų šalia, kaip Lietuvoje“, – šiltų jausmų mamai neslepia Vakaris.

Ar nemažas mamą ir sūnų skiriantis atstumas, neatitolino jų dvasiškai? Tai išsiaiškins laidos vedėjai surengę klausimų-atsakymų išbandymą.

Į klausimą, kokių blogų įpročių turi Irena, Vakaris atsakė: „Mama nuolat vėluoja, nes labai ilgai ruošiasi išeiti. Besiruošdama išeiti dar kažką patvarko, pavalo“.

Pati atlikėja prisipažino, kad ilgiausiai yra vėlavusi net 4 valandas.

„O ką juokingo daro mama?”, – klausė Justinas Jankevičiaus Vakario.

„Tvarko namus ir tuo pačiu šoka linijinius šokius. Net lubos dreba nuo šokių. Ir dar daro balso įrašus į telefoną ir paskui liepia man klausyt“, – atvirai kalbėjo Irenos sūnus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite