Angle down Atgal

Šunų pjautynės baigėsi policijoje

Klaipėdos miesto centre pudelį vedžiojusi moteris nustėro, kai paleistą jos keturkojį puolė milžiniškas vilkšunis. Kąstinės žaizdos, bemiegės naktys, skausmas - tokias kančias kentė sužalotas šuo.

Klaipėdietė paklojo šimtus eurų skubiai veterinaro pagalbai. Ją labiausiai siutina tai, kad agresyvaus šuns šeimininkas iš įvykio vietos tiesiog pasišalino.

Šuniuką vedžiojusios moters dukra Renata pasakojo, kad pudelis buvo užpultas S. Šimkaus gatvėje, šalia Civilinės metrikacijos ir registracijos skyriaus, paskutinę vasaros dieną.

„Buvo šeštadienis, aplink daug vestuvininkų. Mama atsisėdo ant suolo, nukabino šuniuką, jis nuėjo kiek tolėliau. Mama pasakojo tada išvydusi, kad prie jo priėjo didelis šuo ir griebė. Ir ji šaukė ant šeimininko, kad prisitrauktų pavadį, o jis nieko nedarė. Iš vestuvininkų kai kurie žmonės tam šuniu spyrė, kad jis atsitrauktų. Mūsų mažas šuniukas buvo perkąstas. O jis (šeimininkas - aut. past.) ėjo ir nuėjo“, - sakė Renata.

Moteris teigė, kad dėl šio įvykio mama kreipėsi į policijos pareigūnus. „Jau skambino tyrėjas. Ten yra kameros. Tačiau tyrėjas pasakė, kad nieko ten neįmanoma matyti. Tai kam tos kameros? Dėl vaizdo? Turėjo viskas kuo aiškiausiai matytis“, - stebėjosi ji.

Renata teigė, kad dar tą pačią dieną kreipėsi į veterinarą, gyvūnui buvo atlikta operacija. „Dabar jaučiasi geriau. Vienoje vietoje matosi atvira siūta žaizda, tačiau ji traukiasi ir gyja. Dabar pati kasdien važiuoju su šuniuku į veterinarijos kliniką praplauti žaizdas. Jis turi vartoti antibiotikus“, - teigė klaipėdietė.

Renata sakė, kad svarbiausia surasti šuns šeimininką. Jis žinomas ir užkandinės, kurioje neva dažnai lankosi, darbuotojams. Tačiau kol kas jokių žinių apie jį nėra.

„Žinau, kad jis yra užsienietis, garbanotais plaukais, vaikštinėja su dideliu šunimi, ateina pavalgyti į greta esančią užkandinę„, - sakė Renata.

Ji prašė visus, ką nors žinančius apie šį incidentą, pranešti policijai.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Andromeda Grauslienė patvirtino, kad toks įvykis užregistruotas, tačiau detalesnės informacijos apie agresyvaus šuns šeimininką nepateikė.

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite