Angle down Atgal

Sukūrinėje vonioje nuskendo 1-erių metų vaikas

Anglijoje, Sussexe, visą Worthing miestą sukrėtė šiurpi nelaimė. Savo namo kieme pastatytoje sukūrinėje vonioje nuskendo vos vienerių metukų vaikas. Kaip skelbia policijos pareigūnai, kol kas visa bendruomenė – šoke ir negali suprasti, kodėl taip įvyko.

Kaip rašo „Mirror“, greitoji į namus iškviesta prieš pat 13 val. dienos, kai buvo pranešta, kad kūdikis nuskendo sukūrinėje vonioje ir nekvėpuoja. Kartu su greitąją į dangų buvo pakeltas ir medikų sraigtasparnis. Kūdikis dar buvo gabenamas į ligoninę, deja, jo gyvybės išgelbėti nebepavyko.

Kaimynai tvirtina supratę, kad tuo metu kieme buvo ir kitų vaikų, tačiau vienerių metų kūdikio niekas nesužiūrėjo. Anonimu panoręs likti kitas kaimynas taip pat kalbėjo, kad niekas konkrečiai dar nežino, kaip toks mažas vaikas galėjo patekti į sukūrinę vonią. Taip pat nėra skelbiama, ar ji buvo uždengta, ar joje maudėsi ir kiti vaikai.

Netrukus į įvykio vietą atskubėjo ir policijos pareigūnai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas nelaimės detalėms išsiaiškinti.

Anglija.Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite