Angle down Atgal

Sukčių išmanumas beribis, nukentėjusiųjų patiklumas – taip pat

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavo devyniolikmečio pareiškimą dėl apgaulės. Policininkais prisistatę asmenys nuo lapkričio 30 iki gruodžio 4-osios iš jo išviliojo visus pinigus.

Kaime gyvenantis jaunuolis tinkle „Facebook“ pradėjo bendrauti su tariamais policininkais. Jie papasakojo, kad seka nusikaltėlius. Sulaukęs pasiūlymo prisidėti prie operacijos vaikinas mielai sutiko. Po kurio laiko „policininkai“ paprašė jo pervesti į sąskaitą 140 eurų. Pinigai esą reikalingi nusikaltėlių demaskavimui, vėliau bus grąžinti. Po to paprašė dar 150 eurų. Ir šią sumą gyventojas pervedė. Suįžūlėję apgavikai ėmė reikalauti dar daugiau pinigų, bet vaikiną ribojo pervedimo limitas. Tuomet sukčiai iškvotė elektroninės bankininkystės duomenis. Iš vaikino banko sąskaitos per keletą kartų pagrobė apie 3 700 eurų.

Ištuštinę sąskaitą sukčiai dar ir pasityčiojo nurodę, kad jaunuolis nueitų į artimiausią policijos komisariatą, kur jam grąžins pinigus. Vaikinas taip ir padarė. Komisariate jis išgirdo, kad pinigų niekas negrąžins, o jis visą laiką bendravo su sukčiais.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite