Angle down Atgal

„Sūduvos kraitė 2019” metu - kraujo donorystės akcija

Tradicinės derliaus šventės „Sūduvos kraitė 2019” metu Nacionalinio kraujo centras pakvietė pilietiškus marijampoliečius dalyvauti neatlygintinos kraujo donorystės akcijoje. Marijampolės savivaldybės administracijos salėje nuo 10 val. kraujo davė net 85 marijampoliečiai, 12 iš jų dovanojo kraujo pirmą kartą.
Nacionalinio kraujo centro atstovė Rimantė Vanagienė džiaugėsi, kad marijampoliečiai yra pilietiški ir aktyvūs kraujo donorystės akcijos dalyviai ir kiekvienoje akcijoje atsiranda vis naujų, pasidalinti gerumu apsisprendusių žmonių.

„Marijampolė – vienas aktyviausių miestų dalyvaujantis neatlygintinos donorystės akcijose. Marijampoliečiai supranta, kad būti donoru – reiškia suteikti viltį gyventi ar net išgelbėti gyvybę. Vienas iš motyvų tapti kraujo donoru, yra sąmoningas žmonių apsisprendimas padėti kitam ir puikus to pavyzdys Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, kuris kraujo yra davęs jau 21 kartą “,– sakė R. Vanagienė, po trumpo susitikimo su meru P. Isoda, radusiu laiko šventiniame šurmulyje susitikti su neatlygintinos kraujo donorystės akcijos organizatore.
VšĮ Nacionalinis kraujo centras dėkoja visiems kraujo donorams ir tikisi, kad marijampoliečiai, davę kraujo pirmą kartą, sugrįš ir taps pakartotiniais kraujo donorais.
VšĮ Nacionalinis kraujo centras kraujo atsargomis aprūpina 73 šalies ligonines, keliauja po šalies miestus.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite