Angle down Atgal

Su G. Glemžaite poruojamas M. Stonkus išvyko su ja atostogauti

Pramogų pasaulyje jau kurį laiką sklando kalbos apie naujus aktoriaus Manto Stonkaus santykius su kolege Gelmine Glemžaite. Jie ne kartą buvo pastebėti kartu, tačiau apie tarpusavio santykius neatviravo.

Kartu spektaklyje „Buvusių moterų reikalai“ vaidinantys aktoriai šiuo metu atostogauja. Tačiau akyli gerbėjai pastebėjo, jog į šiltus kraštus jie išvyko kartu.

Internautai pastebėjo, kad M. Stonkaus ir G. Glemžaitės į socialinius tinklus keliami atostogų kadrai sutampa. Nors jie nuotraukose ir nepozuoja kartu, komentaruose suskubta spėlioti, su kuo aktorius išvyko.

Tiesa, M. Stonkus instagrame gerbėjams pateikė užuominą. „Šiek tiek informacijos. Aš atostogauju ne vienas. Obvious (liet. akivaizdu)“, ­­– sakė žinomas vyras.

Alfa.lt primena, kad žinia apie M. Stonkaus ir Indrės Stonkuvienės skyrybas žiniasklaidą pasiekė praėjusiais metais. Kalbas apie žinomos poros santykių krizę pakurstė tai, kad jiedu ėmė vis rečiau kartu rodytis viešumoje, taip pat socialiniuose tinkluose neskelbia bendrų nuotraukų. Kaip teigia portalas 15min.lt, Mantas ir Indrė oficialiai dar nėra nutraukę santuokos.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite