Angle down Atgal

Studentės laisvalaikio veikla ir ateities verslo vizija – puodelių dekoravimas

Odeta Bendžiūtė mokosi Organizacijos komunikacijos vadybos, tačiau laisvu laiku užsiimanti kiek neįprasta veikla – piešimu ant puodelių.

Kokiomis veiklomis šiuo metu užsiimi?

Šiuo metu esu Organizacijos komunikacijos vadybos pirmo kurso studentė, taip pat Studentų atstovybės pirmininkė ir viceprezidentė. Užsiimu renginių organizavimu ir vedimu kolegijoje ir už kolegijos ribų. Taip pat savanoriauju įvairiuose renginiuose.

 

Iš kur kilo idėją piešti ant puodelių? Kiek laiko užsiimi šia veikla?

Piešti ant puodelių pradėjau dar mokykloje, dešimtoje klasėje. Per technologijų pamokas reikėjo rinktis visiems mokslo metams kažkokią tai veiklą. Aš panaršius internete suradau idėją – piešimą ant indų. Piešti mokėjau nuo mažens, tai norėjosi tai pritaikyti praktiškai. Nusipirkau dažus, puodelių ir pabandžiau. Labai patiko. Jau daugiau nei keturi metai kaip tuo užsiimu.

 

Kokiomis temomis piešinius dažniausiai pieši?

Ant puodelių piešiu pagal individualius norus. Dažniausiai juos užsisako kažkokiomis tai šventėms, progoms, įmonės logotipus darosi. Daugiausiai tikriausiai tenka piešti prieš Kalėdas visokius mielus kalėdinius paveikslėlius. Visi puodeliai skirtingi, individualūs ir savaip gražūs.

Kiek laiko užtrunka dekoruoti vieną puodelį?

Viskas priklauso nuo to, koks paveikslėlis, ką reikia užrašyti. Tai gali trukti nuo valandos iki trijų valandų. Bet net tos trys valandos neprailgsta.

Ar daug norinčių turėti tavo dekoruotus puodelius?

Norinčių vis daugėja ir tuo labai džiaugiuosi. Ypač smagu kai jų nori jau tie, kurie turi. Nori savo draugams, giminėms. Tikiuosi jų bus vis daugiau. Smagu palengvinti žmonėms darbą galvoti ką čia gražaus padovanoti, bet kad ir būtų praktiška.

Šis užsiėmimas tau kaip malonumas, ar labiau darbas?

Šis užsiėmimas man yra didžiausias malonumas. Galiu sėdėti ir piešti ant puodelių kad ir visą dieną. Po sunkios dienos net norisi pasiimti puodelį. Tai daro ne tik mane laiminga, bet ir kitus, kurie šiuos puodelius gauna.

Ar ateityje galvoji plėsti šią veiklą? Kaip?

Labai norėčiau tai plėsti atsidarydama savo nedidelę parduotuvę, kurioje galėčiau piešti ant puodelių, kitų indų, mokyti kitus šios veiklos. Kad tėveliai su vaikais galėtų ateiti atsigerti arbatos, pasibūti kūrybiškoje ir jaukioje aplinkoje, išmokti kažką naujo ir po to parsinešti tą darbelį. Tik nežinau tai būtų Lietuvoje ar užsienyje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite