Angle down Atgal

Stipriausios vyrų ir moterų rankinio komandos rinksis Alytuje

Šį savaitgalį, vasario 29 d. – kovo 1 d., po 4 stipriausias vyrų ir moterų rankinio komandas rinksis Alytuje – arenoje jos kausis dėl vieno iš svarbiausių sezono trofėjaus – Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės.

Praėjusiais metais Utenoje vykusiose LRF taurės varžybose sužibėjo Klaipėdos „Dragūno“ ir Vilniaus „Eglės“ ekipos, jos ir šiemet varžysis finalo ketverte.

Klaipėdiečiams šiuo metu priklauso visi įmanomi šalies titulai: LRF taurė bei supertaurė, iškovotas Lietuvos čempionato auksas. Praėjusiais metais „Dragūnas“ finalo ketverto varžybose susidūrė su dvigubu kaunietišku iššūkiu: pusfinalyje „Dragūnas“ nugalėjo Kauno „Ąžuolo“-KTU rankininkus, o finale krito ir „Granitas-Karys“.

Šįmet jų varžovais pusfinalyje bus HC „Vilniaus“ ekipa, ji yra etatinė LRF taurės finalo ketverto dalyvė, tačiau aukščiausias jos pasiekimas – 2017 m. iškovotas sidabras.

Kitame pusfinalyje santykius aiškinsis Kauno ir Vilniaus klubai. Puikiai šiame sezone tiek Baltijos lygoje, tiek Lietuvos čempionate atrodanti Vilniaus „Šviesa“ surems ginklus su „Ąžuolo-KTU“ rankininkais. Praėjusiais metais kauniečių pasirodymas baigėsi taurės pusfinalio etape ir tai buvo aukščiausias jų pasiekimas istorijoje.

Jau pirmajame moterų taurės pusfinalyje bus galima išvysti revanšinę kovą. Prieš metus Utenoje vykusiame taurės finale „Eglė“ džiaugėsi istorine pergale, finale palaužusi „Acme-Žalgirio“ merginas.

Jau pirmąją vietą Lietuvos moterų rankinio lygos reguliariajame sezone užsitikrinusios kaunietės sieks susigrąžinti prieš metus prarastą LRF taurę.

Kitame pusfinalyje praėjusių metų lygos čempionės Kauno r. „Cascada-HC-Garliava SM“ susitiks su ambicinga Šiaulių „Dubysa-Porigida“. Pernai garliavietės iš taurės varžybų, kiek netikėtai pasitraukė pusfinalyje, tad šįmet turi visas galimybes žengti bent jau į finalą.

LRF taurės finalai Alytaus arenoje. Turnyro tvarkaraštis

Vasario 29 d., šeštadienis. Pusfinaliai:

13 val. Kauno „Acme-Žalgiris“ – Vilniaus „Eglė“

15 val. Šiaulių SC „Dubysa“-Porigida – Kauno r. „Cascada-HC Garliava SM“

17val. Vilniaus HC „Vilnius“ – Klaipėdos „Dragūnas“

19 val. Vilniaus VHC „Šviesa“ – Kauno „Ąžuolas-KTU“

Kovo 1 d., sekmadienį. Finalai:

12 val. Moterų taurės finalas

14.15 val. Vyrų taurės finalas

RENGINYS – NEMOKAMAS!

Organizatorių informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite