Angle down Atgal

Stebuklingoji dieta, kuri padėjo Adelei numesti 20 kilogramų

31-erių dainininkė Adele naujuosius metus pasitiko su įspūdingais pokyčiais – numetė daugiau nei 20 kilogramų. Sulieknėti įžymybei padėjo ne kas kitas, o taip vadinama sirtuinų dieta, skelbia žiniasklaida. Kas gi tai per dieta ir kuo ji pasižymi?

Ši dieta į naujienų antraštes pirmą kartą pateko dar 2016-aisiais, kai mitybos ekspertai Aidanas Gogginsas ir Glenas Mattenas išleido knygą „The Sirtfood Diet“, kurioje teigė, kad sirtuinais praturtinti maisto produktai suteikia energijos ir padeda organizme aktyvuoti taip vadinamą „lieknumo geną“.

Sirtuinais vadinamų maisto medžiagų yra obuoliuose, citrusiniuose vaisiuose, sojos pupelėse, mėlynėse, kaparėliuose, petražolėse, lapiniuose kopūstuose, gražgarstėse, grikiuose, aitriosiose paprikose, graikiniuose riešutuose, Medjool rūšies datulėse, o taip pat kavoje, žaliojoje arbatoje, matcha arbatoje, raudonajame vyne ir juodajame šokolade.

Skelbiama, kad britų dainininkė Adele šia dieta susidomėjo po skyrybų su vyru Simonu Konecki. Pora išsiskyrė praėjusių metų rugsėjį po trejus metus trukusios santuokos. Jiedu augina septynerių metų sūnų Angelo.

Pagal „Fox News“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite