Angle down Atgal

Stasio Šalkauskio gimnazijoje – krepšinio turnyras „Godos taurė 2019“

Stasio Šalkauskio gimnazijos krepšinio komanda jau keletą metų turi gražią tradiciją rudenį ir pavasarį krepšinio aikštelėje „pasimatuoti“ jėgas su Šiaulių miesto savivaldybės globos namų padalinio „Goda“ krepšininkais. Gerą pradžią šiai atsirasti tradicijai davė dviejų krepšinio mylėtojų ir trenerių – Stasio Šalkauskio gimnazijos alumno, dabar Šiaulių miesto savivaldybės globos namų padalinio „Goda“ sporto užimtumo specialisto P. Tamoliūno ir gimnazijos mokytojo R. Stapulionio draugystė ir entuziazmas.

Šiais metais šis dviejų komandų draugiškas turnyras praplėtė savo sienas. Paskutiniąją mokinių rudens atostogų dieną Stasio Šalkauskio gimnazijos sporto salėje jėgas išbandė net 8 komandos! Dėl „Godos taurės 2019“ nugalėtojų vardo kaip lygios su lygiomis kovojo Ringuvos specialiosios mokyklos, Aukštelkės socialinės globos namų, Šiaulių miesto savivaldybės globos namų padalinio „Goda“, Šiaulių miesto krepšinio klubo „Saulės miesto kariai“, Juliaus Janonio gimnazijos, Stasio Šalkauskio gimnazijos vaikinų ir merginų komandos. Džiugu, kad į turnyrą atvyko ir krepšininkai iš Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos Dienos užimtumo centro.

Visos aštuonios komandos siekė pergalės negailėdamos jėgų. Salėje netrūko palaikymo komandų šūksnių, raginimų nesustoti ir, kamuoliui įkritus į krepšį, audringų plojimų. A pogrupyje nugalėtoja tapo Aukštelkės socialinės globos namų komanda, o B pogrupyje – Juliaus Janonio gimnazijos komanda. Abiem komandoms buvo įteiktos taurės, o visi turnyre dalyvavę krepšininkai pasipuošė atminimo medaliais.

Pasak pačių turnyro dalyvių, svarbiausia buvo ne medaliai ir taurės, o puiki proga dar kartą pabendrauti su senais pažįstamais, praplėsti bendraminčių ratą, sau ir kitiems pasakyti, kad mes vieni kitiems esame svarbūs ir reikalingi.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite