Angle down Atgal

ŠPRC Prekybos ir verslo skyriuje pasirašytos naujos bendradarbiavimo sutartys

Šiandien, birželio 11 dieną, Šiaulių profesinio rengimo centro prekybos ir verslo skyriuje pasirašytos sutartys su socialiniais partneriais. Jas pasirašė ir nauji, ir tie partneriai, su kuriais buvo dirbama anksčiau, tačiau tai nebuvo oficialiai įteisinta.

ŠPRC direktorius Saulius Dargužas, akcentavo, jog pasirašyta sutartis – tai įsipareigojimai vieni kitiems, abipusiai naudingas bendradarbiavimas, kurio tikslas padaryti jaunus žmones, siekiančius karjeros, laimingus. Šį kartą pasirašyta 21 nauja bendradarbiavimo sutartis.

„Tie, kurie tiesiogiai dalyvauja tų sudėtingų procesų kūrime, tai mes labai džiaugiamės, kad galime būti tų procesų dalis. Kartu atsiveria daugiau galimybių mokiniams pažinti. Ne tik mokykloje, ne tik mūsų laboratorijos ir praktinio mokymo dirbtuvėse įgyjamos kompetencijos, bet jas plėtoti įmonių, įstaigų, organizacijų baruose, cechuose, valgyklose, socialinės globos namuose, ligoninėse ir taip toliau“, - teigė ŠPRC direktorius.

A. Rutkausko nuotr.
A. Rutkausko nuotr.

ŠPRC Prekybos ir verslo skyriaus vedėja Renata Veršinskienė pasakojo, kad kiekvienais metais vyksta tradicinis renginys su socialiniais partneriais – bendradarbiavimo sutarčių pasirašymas. Pasirašomos vis naujos sutartys, bet pastebima ir tai, kad pirmiausiai vyksta bendradarbiavimo projektai, partneriai būna „pasitikrinę vieni kitus“, tuomet ateina laikas raštiškam sutarties įtvirtinimui.

„Šiandien pasirašėme 21 bendradarbiavimo sutartį. Iš įvairiausių sričių, nuo verslo iki socialinės aplinkos įvairiausių įstaigų ir organizacijų. Taip, kad sritys partnerysčių yra labai plačios ir daugumoje jų yra susijusios su mūsų profesijomis, kurios yra prekybos ir verslo skyriuje“, - teigė R. Veršinskienė.

A. Rutkausko nuotr.
A. Rutkausko nuotr.

ŠPRC artėja prie 400 pasirašytų bendradarbiavimo sutarčių, o Prekybos ir verslo skyrius – 200.

Džiaugiamasi, kad plečiasi mokymosi programos, nes tai ir skatina naujų partnerysčių atradimą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite