Angle down Atgal

Sporto šventė

Birželio 10 dieną, Šiaulių centriniame miesto parke, vyko Simono Daukanto ir Didždvario gimnazijų sporto šventė. Fizinio ugdymo mokytojas S. Polekas supažindino su programa ir pristatė mūsų gimnazijos įsteigtą taurę . Visus dalyvius džiugino puikus oras, jauki , modernizuota parko estrada ir naujai sukurtos parko erdvės.

Šventės dalyviams nuotaikingą mankštą paruošė fizinio ugdymo mokytoja I. Bartašienė ir aerobikos merginų grupė. Vaikinai ir merginos rungėsi individualiose jėgos rungtyse, dalyvavo svorio pernešimo, komandinėje greičio estafetėje, žaidė „Kvadratą kitaip“, tinklinį ir išbandė netradicini žaidimą su teniso kamuoliuku „Tumbarella“.

Visose rungtyse vyko atkakli kova. Gimnazistai varžėsi labai azartiškai, emocijos „liejosi per kraštus“, įnirtingai kovojo dėl kiekvieno taško ir galiausiai, rezultatu 42-36, nugalėjo Didždvario gimnazijos mokinių komanda.

Mokytojai džiaugėsi, kad gimnazistai kilniai rungtyniavo, buvo draugiški - palaikė vienas kitą.

Šventės pabaigoje, stipriai pliaupiant lietui, visi dalyviai, linksmai nusiteikę, sugūžėjo po parko estrados stogu. Fizinio ugdymo mokytojas S.Polekas įteikė nugalėtojo taurę didždvariečiams, padėkojo visiems dalyvavusiems sporto šventėje.

Džiaugiamės ir dėkojame visiems dalyvavusiems, kurie nepabūgo išbandyti savo jėgas individualiose ir komandinėse rungtyse.

Parengė fizinio ugdymo mokytoja Ingrida Bartašienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite