Angle down Atgal

Spalvingos projekto patirtys Lenkijoje

„Erasmus +“ projekto „Read more – be more“ paskutinėje stotelėje lapkričio pabaigoje – jaukioje Lenkijos Wola Rozaniecka mokykloje Liublino vaivadijoje – laukė partnerių svetingumas, staigmenos ir dėmesys. Kad ir pirmą dieną lenkų mokinės ir mokytojos sudainuota daina lietuviškai.

Mokiniai iš Rumunijos, Turkijos, Lenkijos dalyvavo bendrose veiklose, pristatė savo šalių rašytojų ir poetų, taip pat visiems gerai žinomų autorių kūrinius deklamuodami, dainuodami, pasakodami.

Į projekto veiklas vykę keturi Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazijos mokiniai paruošė muzikinę Maironio „Trakų pilies“ versiją, filmuką apie Vytauto V. Landsbergio kūrybą. Visi drauge mokėsi naudotis skaitymui skirtomis išmaniosiomis programėlėmis, kūrė projekto įspūdžių knygą, vertino projekto rezultatus. Projekto veiklas nuspalvino šiltas susitikimas su Tarnogrudo miesto meru, įvairi kultūrinė programa, palikusi neišdildomus įspūdžius. Mokiniai ir mokytojai parsivežė naujų patirčių ir žinių, patobulino anglų kalbos įgūdžius, susirado naujų draugų ir mintyse jau planuoja ateities projektus.

Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazijos informacija ir nuotraukos

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite