Angle down Atgal

Spalio 5-oji: vardadieniai, astrologija

Spalio 5-oji – Tarptautinė mokytojų diena. Pasaulinė architektūros diena. Pasaulinė natūralios aplinkos diena.

Mokytojų diena paskelbta minėtina diena UNESCO iniciatyva. Ja siekiama atkreipti dėmesį į itin svarbų mokytojo darbą.

1996 m. Tarptautinė architektų sąjunga Barselonoje vykusioje Generalinėje asamblėjoje nusprendė paskelbti pirmąjį spalio pirmadienį Pasauline architektūros diena. Šventę patvirtino Jungtinių Tautų Organizacija. Pati Tarptautinė architektų sąjunga buvo įkurta 1946 m., po karo, kai daugeliui šalių iškilo poreikis atstatyti sugriautus miestus. Dabar ši diena skirta aptarti žmonių gyvenamojo būsto problemas, spręsti su tuo kylančius klausimus.

JTO paskelbė pirmąjį spalio pirmadienį Pasauline natūralios aplinkos diena. Šią dieną visos šalys skatinamos susimąstyti apie gamtos apsaugą, vystyti savo pramonę taip, kad ji kuo mažiau kenktų natūraliai aplinkai.

Spalio penktoji, pirmadienis – 279-oji metų diena (pirmoji 41-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 87 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Donata, Gilda, Palemonas, Placidas;

rytoj: Brunonas, Budvydas, Brutenis, Eismantas, Renata, Renatas, Vytenė;

poryt: Butrimas, Eivina, Justina, Justė, Morkus, Renatas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.28, leidžiasi 18.46. Dienos ilgumas – 11.18.

Šiandien – penktoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Mokytojo uždavinys kiekvienos tautos vaiką padaryti gyvybės veiksniu, kūrybos tarnu“ (Vydūnas).

***************

Astrologinė prognozė spalio 5-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Gali pavykti rizikingas projektas ar investicija, tačiau tai kainuos. Svarbu kuo realiau įvertinti aplinkybes, kitų žmonių motyvus bei neprarasti budrumo prie vairo. Tačiau jei turite neįvykdytų finansinių įsipareigojimų, ramybės nesitikėkite.

JAUTIS. Remkitės tais, kurie jums yra artimi ir nesistenkite iššokti aukščiau nei jums leidžia aplinkybės. Gali iškilti nedidelių kliūčių dėl stiprėjančios konkurencijos politikos, darbo ar meilės srityse.

DVYNIAI. Šiandien giliau suvoksite subtilius kūrinius, svetimas paslaptis. Deja, stokosite iniciatyvos ką nors praktiškai nuveikti, o dėl to kaupsis neatlikti darbai.

VĖŽYS. Norėsis bendrauti, dalintis su aplinkiniais, žavėtis ir žavėti. Galbūt ypatingus jausmus pajusite žmogui iš draugų tarpo, arba su džiaugsmu pastebėsite, kad dominantis asmuo jums rodo didesnį dėmesį nei anksčiau.

LIŪTAS. Ši diena skatins aktyviai veikti, darbuotis. Nepadarykite lemtingos klaidos, jeigu mėginate suderinti nesuderinamus dalykus, laviruojate tarp dviejų ugnių.

MERGELĖ. Diena turėtų būti nebloga. Svarbu konkrečiai susiplanuoti laiką ir mobilizuoti savo valią, kad be didelės įtampos spėtumėte atlikti būtinus darbus. Regis, seksis veikla, reikalaujanti intelekto, išradingumo, užsienio kalbos įgūdžių.

SVARSTYKLĖS. Šiandien imkitės finansinių reikalų, jeigu jų turite. Atidėlioti neverta, ypač jeigu spaudžia terminai. Regis, iš publikacijų, interneto sužinosite kai ką svarbaus.

SKORPIONAS. Jums seksis partneriauti, tarpininkauti, susirasti sąjungininkų. Visgi lengva susipainioti jausmuose. Derėtų iš karto išsiaiškinti mažus nesusipratimus, švelninti nuomonių skirtumus, gebėti nusileisti.

ŠAULYS. Galite panorėti kažko naujo dalykinėje srityje arba savo išvaizdoje, stiliuje, aplinkoje. Pasverkite galimą riziką bei savo galimybes, jeigu sudomino brangūs daiktai ar paslaugos.

OŽIARAGIS. Tikėtina, kad jums pavyks papildomai užsidirbti arba įtvirtinti tai, kas jau pasiekta. Kūrybinės ir meilės sėkmės neturėtų pritrūkti, tačiau lengva įsivelti į meilės trikampį. Labiau prižiūrėkite vaikus.

VANDENIS. Diena bus nebloga, jei nepradėsite reikšti pretenzijų darbdaviui, kolegoms. Tai neišeitų į naudą. Galbūt pajusite, kad jums trūksta jaukumo namuose ir norisi jį kurti.

ŽUVYS. Gali augti poreikis keisti veiklos pobūdį, pradėti sportuoti, vystyti kūrybinę veiklą. Pasidžiaukite tuo, kad jus palaiko artimi žmonės, draugai, paklausykite patyrusių žmonių patarimų. Regis, džiugins meilė.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite