Angle down Atgal

Spalio 4-ąją minime Pasaulinę gyvūnijos dieną

Kasmet spalio 4-ąją minima Pasaulinė gyvūnų diena. Tai tarptautinė gyvūnų teisių ir gerovės gynimo diena, minima ir kaip Pranciškaus Asyžiečio, gyvūnų globėjo, šventė. 

Šiaulių jaunųjų gamtininkų centras kasmet kviečia šiauliečius  paminėti šią dieną ir skirti ypatingą dėmesį savo augintiniams.

Prisiminkime, kad būtina pasirūpinti ne tik gyvūnėlių poreikiais – kokybišku ėdesiu, higiena, skiepais, saugia erdve, bet ir gyvūnų emocine būkle. Gyvūnas nėra mūsų gyvenimo puošmena, jis turi savo (deja, tokį neilgą) gyvenimą, kuriame turi būti erdvės pabūti vienam ant patogios palangės, nebendrauti, jei nesinori, ar neprisileisti artyn mūsų svečių. Pamąstykime, kad gyvūnas, kaip ir žmogus, turi teisę atsirasti mūsų namuose tik gerai apgalvojus šį žingsnį ir mes prisiimame visus rūpesčius visą mažojo šeimos nario gyvenimą.

Šiemet šiauliečius kviečiame paminėti Pasaulinę gyvūnų dieną netradiciškai: padovanokite savo gyvūnui tai, kas jį pradžiugins. Gamtininkų centro mokiniai kartu su savo mokytojais kūrė gyvūnams sveikuoliškus tortus, o šie su malonumu jais mėgavosi. Įspūdingiausiai atrodė tortai žirgams, mokiniai tvirtai nusprendė: spalio 4-ąją žirgais nejodinės, leis jiems pailsėti.

 


 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite