Angle down Atgal

Spalio 31-oji: vardadieniai, astrologija

Spalio 31-oji – Helovinas. Reformacijos diena.

Helovinas – šventė, kurios metu JAV vaikai dėvi specialius kostiumus ir vaikšto po žmonių namus, sakydami: „Pokštas arba saldainis“. Daugelis iš moliūgų išsiskaptuoja žibintus. Taip pat pasakojamos baisios istorijos, žiūrimi siaubo filmai, krečiamos šunybės. Vaiduokliškai baugų, paslaptingą, pašėlusį Heloviną švenčia ir daugelyje Vakarų šalių, jis populiarėja ir mūsų šalyje.

Spalio trisdešimto pirmoji, sekmadienis – 304-oji metų diena (paskutinė 43-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 61 diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia Alfonsas, Jundilas, Jundilė, Liucilė, Mąstvilas, Tanbutas, Tangėlas, Tanmantas, Tanmantė, Tanvilas, Tanvilė, Vygandas;

rytoj: Andrius, Emerika, Milvydė, Žygailas, Žygailė, Žygas, Žygauda, Žygaudas;

poryt: Beinora, Beinoras, Beinorė, Beivyda, Beivydas, Gedardas, Gedilas, Gedilė, Pervainas, Pervainė, Perviltas, Perviltė, Valentinas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.17, leidžiasi 17.48. Dienos ilgumas – 09.31.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Skorpiono ženkle.

**************

Protingos mintys:

„To, kas mums atrodo neįmanoma, galbūt paprasčiausia nesistengėte padaryti“ (J. V. Gėtė).

**************

Astrologinė prognozė spalio 31-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Šiandien jums gali kilti ūpas sportuoti, atlikti ypatingesnes grožio, higienines procedūras. Rūpinkitės ne tik išoriniu savo įvaizdžiu, bet ir vidiniu pasauliu, akiračiu.

JAUTIS. Šiandienės jūsų mintys ir viltys turėtų būti priimtinos kitiems žmonėms, todėl lengvai rasite bendrą kalbą. Bendravimu su jumis ypač džiaugsis vaikai, augintiniai.

DVYNIAI. Jeigu pavyks susitaikyti su kitų trūkumais ir būti tolerantiškiems, galite tikėtis neblogos dienos. Kiek nuo jūsų priklauso ir kaip galite, kurkite namų jaukumą, artimųjų gerovę.

VĖŽYS. Pasidalijimas mintimis, patarimais šiandieną būtų labai naudingas, ypač su giminaičiais, draugais. Tik būkite empatiški pašnekovų atžvilgiu, nekalbėkite vien apie savo rūpesčius ar pasiekimus. Gera diena ir mokytis, rašyti.

LIŪTAS. Tai harmonijos ir poilsio diena. Nestokosite dosnumo, energijos ir gero skonio. Puikiai pavyktų padailinti savo gyvenamąją aplinką. Tiktų aplankyti tėvus, senelius.

MERGELĖ. Būsite linkę trumpam pamiršti rutiną ir gilintis į intelektinius, dvasinius dalykus. Pasižymėsite intuityvumu, jautrumu. Kitiems galite atrodyti pernelyg neįprastai filosofuojantys.

SVARSTYKLĖS. Jums gali kilti moralinių dilemų. Ilgiau pamąstę, sugebėsite viską pateisinti, arba atvirkščiai, tai, kas balta, paversti pilka. Galite prisigalvoti gana nerealių, neįgyvendinamų tikslų, planų. Siekite darnos su savimi ir kitais.

SKORPIONAS. Šiandieną jums seksis neblogai, jeigu stengsitės suprasti kitus žmones, jei sugebėsite atsiprašyti ir atleisti, rasti kompromisą. Draugystė, palaikymas abipusiai suteiks tvirtybės.

ŠAULYS. Šiandieną galite planuoti tam tikrą posūkį savo gyvenime. Visur patartinas saikas, santūrumas. Neišduokite savų ir svetimų paslapčių, gerbkite kitų privatumą bei nepainiokite viešų ir privačių interesų.

OŽIARAGIS. Šiandien jums gali kilti etinių dilemų. Situacija provokuos filosofinį nusiteikimą. Galite kur nors toliau vykti, gauti žinią iš toli arba šį tą svarbaus sužinoti iš pokalbių su nepažįstamais žmonėmis.

VANDENIS. Būsite įžvalgūs, intuityvūs. Tai padės susivokti vidiniame psichikos pasaulyje, iššifruoti pasąmonės impulsus. Rūpestingas šeimos nario arba jūsų elgesys šeimai gali padėti įveikti nemenką problemą.

ŽUVYS. Tai turėtų būti nebloga diena. Jeigu pasistengsite, susitaikysite su tais, kurie jums brangūs. Regis, pasižymėsite originaliu požiūriu, pažersite minties perliukų.

Geros dienos!

 

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite