Angle down Atgal

Spalio 3-ioji: vardadieniai, astrologija

Spalio 3-ioji – Tarptautinė veltinio diena. Kūno kultūros ir sporto diena.

Nuo 2009 m. spalio 3-iąją visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje, švenčiama Tarptautinė veltinio diena. Šventės metu rengiamos kūrybinės dirbtuvės – susirinkę veltinio meistrai kartu kuria ir moko veltinio technikos visus norinčius, rengiamos veltinių paveikslų parodos.

Veltinis – viena iš seniausių tekstilės technologijų, kai iš vilnos nuveliama medžiaga, iš kurios ne tik gaminami gražūs aksesuarai, karoliai, žaislai, šlepetės, paveikslai, bet ir siuvami drabužiai – kepurės ar net paltai.

Pirmąjį spalio šeštadienį Lietuvoje švenčiama Kūno kultūros ir sporto diena. Lietuvos Seimo sprendimu, ši diena į atmintinų datų sąrašą įtraukta 2008-aisiais. Pirmasis spalio šeštadienis pasirinktas todėl, kad 1934 metų spalio 1 d. Lietuvoje pradėjo veikti pirmoji valstybinė sporto įstaiga – Kūno kultūros rūmai. Jų tikslas – ugdyti sveiką ir išauklėtą tautą.

Spalio trečioji, šeštadienis – 277-oji metų diena (šeštoji 40-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 89 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Alanas, Alanta, Alantas, Evalda, Evaldas, Kristina, Milginta, Milgintas, Milgintė, Milgydas, Milgydė, Valda;

rytoj: Edvina, Edvinas, Eivas, Eivenė, Eivenis, Eivė, Eivyda, Eivydas, Mąstautas, Mąstautė, Mąstvilas, Pranciškus (Pranas);

poryt: Donata, Gilda, Palemonas, Placidas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.24, leidžiasi 18.51. Dienos ilgumas – 11.27.

Šiandien – trečioji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.

*************

Protingos mintys:

„Žmonių nelaimė ta, kad nori būti kitų mokytojais“ (Mencijus).

**************

Astrologinė prognozė spalio 3-iajai, šeštadieniui

AVINAS. Regis, iš ryto būsite labai impulsyvūs, nervingi ir galite sukelti pavojingas situacijas, išprovokuoti grandininę pykčio reakciją ir pan. Vakaras žada šį tą malonaus kūnui ir sielai. Galbūt įsigysite patikusį daiktą, pasmaguriausite.

JAUTIS. Būsite nusiteikę plaukti pasroviui, ramiai ilsėtis, tinginiauti. Tarsi netyčia sužinosite paslaptį, kuri jus stipriai sujaudins. Seksis tvarkyti konfidencialius reikalus. Tik neignoruokite sąžinės balso, venkite intrigų.

DVYNIAI. Nuo pat ryto jūsų draugijos kažkas aktyviai pageidaus ir neleis nei ilgiau pamiegoti, nei patinginiauti. Tai galėsite padaryti vakare, kai sumažės energijos ir jau tikrai nebesinorės jokio šurmulio.

VĖŽYS. Būsite nusiteikę veržtis į viešumą arba nenoromis teks atsidurti dėmesio centre. Jeigu reikšitės nesubtiliai, tikriausiai patirsite nemalonumų. Visgi vakaras žada daugiau komplimentų, draugiško palaikymo.

LIŪTAS. Galimas nuotykis su nepažįstamu asmeniu arba kitokio pobūdžio neįprastas nutikimas, netikėta permaina asmeniniuose santykiuose, savaitgalio kelionė. Pasisaugokite avarijų ir neprovokuokite agresyvių pasisakymų.

MERGELĖ. Diena nevienareikšmė. Bus dėl ko lengviau atsidusti, tačiau bus ir dėl ko graužtis. Pravartu šį tą iš pagrindų susitvarkyti. Saugokite techniką, dokumentus, pinigus.

SVARSTYKLĖS. Sulauksite dėmesio iš žmogaus, kuriam esate neabejingas, tačiau tai nebūtinai nudžiugins. Galbūt jums bus priminti įsipareigojimai arba iškeltos sąlygos. Jausite įtaką ar net prievartą, kuriai sunku atsispirti.

SKORPIONAS. Jums gali pavykti daug nuveikti savo ūkyje arba pasipuikuoti meniniais gebėjimais, išskirtine įžvalga. Galbūt įsigysite tai, kas buvo seniai planuota ir reikalinga. Visgi turite ypač saugoti sveikatą bei turtą.

ŠAULYS. Būsite aistringi, šmaikštūs. Atsiskleis jūsų talentai bei sugebėjimai. Turėtų sektis ir kūrybos srityje, ir sporto. Visgi į problemas gali įsivelti jūsų vaikai arba jūs dėl neatsargaus poelgio, nuotykio.

OŽIARAGIS. Nesielkite neatsakingai, nepataikaukite neprotingiems įgeidžiams, nes galite išleisti per daug pinigų nereikalingiems daiktams. Artimas žmogus gali sukelti rūpesčių. Saugokite savo nuosavybę, rūpinkitės šeima.

VANDENIS. Šiandien kaip pasiklosite, taip išsimiegosite. Būsite gana imlūs informacijai. Bendraukite, skaitykite, smalsaukite. Kiek sunkiau bus, jei teks tvarkyti su technika, pervežimais susijusius reikalus. Galimi nesklandumai kelyje, avarijos.

ŽUVYS. Tikėtina, kad užsidirbsite iš žemės ūkio produkcijos, amatų, buitinių paslaugų. Tačiau nemažai pinigų išleisite, jeigu teks kažką remontuoti, taisyti arba įsigyti savo namams, ūkiui,

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite