Angle down Atgal

Spalio 24-oji: vardadieniai, astrologija

Spalio 24-oji – Jungtinių Tautų Organizacijos diena. Pasaulinė informacinių technologijų plėtros diena. Tarptautinė klimato kaitos diena.

1991 m. rugsėjo 17 d. prie Jungtinių Tautų prisijungusi Lietuva taip pat yra penkiolikos specializuotų šios organizacijos agentūrų narė. Tarp labiausiai žinomų agentūrų – Jungtinių Tautų vaikų fondas (UNICEF), Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacija (UNESCO), Tarptautinė atominės energetikos agentūra (TATENA), Pasaulio sveikatos organizacija, Tarptautinis valiutos fondas.

1972 m. JT Generalinė Asamblėja paskelbė spalio 24-ąją Pasauline informacinių technologijų plėtros diena. Šios dienos tikslas – informuoti visuomenę apie technologines naujienas, didinti vadinamąjį technologinį raštingumą, spręsti informacinių technologijų plėtros problemas.

Tarptautinės klimato kaitos dienos proga visose pasaulio šalyse rengiamos akcijos, siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į klimato kaitą, skatinti kurti ir naudoti modernias technologijas, padėsiančias stabdyti žalingų dujų koncentraciją, keisti neatsakingo vartojimo įpročius. Žmonės, įsitraukę į klimato kaitos akcijas stengiasi tausoti vandens ir elektros išteklius, kuo rečiau važinėti automobiliais, keisti juos į dviračiais.

Spalio dvidešimt ketvirtoji, sekmadienis – 297-oji metų diena (paskutinė 42-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 68 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Audra, Daubara, Daubaras, Daubarė, Dauga, Daugailas, Daugė, Gilbertas, Rapolas, Švitrigailė;

rytoj: Darija, Darijus, Inga, Ingeborga, Ingė, Krizantas, Krizas, Švitrė, Švitrigaila, Švitrys, Vaigedė;

poryt: Evaristas, Liauda, Liaudas, Liaudgina, Liaudginas, Liaudgintas, Liaudgintė, Liaudys, Mingina, Minginas, Minginta, Mingintas, Vita.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.03, leidžiasi 18.03. Dienos ilgumas – 10.10.

Šiandien – penktoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Skorpiono ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Geram žmogui nieko bloga neatsitinka nei per gyvenimą, nei po mirties“ (Sokratas).

**************

Astrologinė prognozė spalio 24-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Gali nustebinti naujienos, susijusios su artimais žmonėmis, giminaičiais. Tik nepulkite daryti išvadų, kaltinti ar smerkti. Bendraudami kontroliuokite savo emocijas ir žodžius.

JAUTIS. Pirmame plane šiandien atsidurs turtiniai interesai. Jeigu kils ūpas įsigyti komforto prekę ar detalę, pasirūpinkite galimybe ją pakeisti, užsitikrinkite garantiją. Nepirkite „katės maiše“.

DVYNIAI. Jeigu yra už ką, noras pramogauti, pasireikšti gali tapti lyg apsėdimas. O kur dar prabangos ar galios troškimas. Visgi protingu reiklumu galite nemažai pasiekti. Būkite dėmesingesni savo sveikatai, atsisakykite svaigalų.

VĖŽYS. Šiandien jums gali kilti noras pasislėpti nuo sunkumų bei šurmulio. Nederėtų plepėti apie savo ir kitų paslaptis. Klausykitės intuicijos balso ir diena bus sėkmingesnė.

LIŪTAS. Šiandien jums seksis sutarti su aplinkiniais turbūt todėl, kad būsite tolerantiški ir supratingi. Visgi nebūkite pernelyg patiklūs, nes dėl to gali suplonėti jūsų piniginė, o tai, ką įsigysite, nenudžiugins.

MERGELĖ. Diena bus įtempta, jeigu kitiems pavydite pinigų, šlovės. Norėsis nepaisyti jokių suvaržymų, atsipalaiduoti ir pataikauti savo įgeidžiams. Verčiau nekenkite sau ir kitiems.

SVARSTYKLĖS. Jeigu niekur neišvykstate, tai įniksite į socialinius tinklus, naršymą internete. Galima virtuali pažintis ar net realus susitikimas su ypatingą susidomėjimą žadinančiu asmeniu. Nebūkite patiklūs.

SKORPIONAS. Jausite, kad reikalingos permainos, bet nežinosite, nuo ko pradėti. Pasitarkite su panašią situaciją patyrusiu žmogumi. Pasistenkite neužkibti ant sukčių kabliuko, neįsivelti į abejotiną avantiūrą.

ŠAULYS. Šiandien norom nenorom galite atsidurti teisėjų vaidmenyje. Taip atsitiks, jeigu tapsite viešo įvykio, konflikto liudininku arba jei susipyks artimi žmonės. Visgi yra rizika, kad nė vienai pusei neįtiksite.

OŽIARAGIS. Neigiamas emocijas išliekite per fizinę, ūkinę veiklą, o ne priekaištaudami antrajai pusei. Santykius lengva sugadinti, pastatyti aukštą sieną. Vertėtų pagalvoti apie sveikatos profilaktiką, dietą.

VANDENIS. Jums norėsis užmegzti romantišką ryšį, pirkti keistus daiktus. Visgi meilės ir verslo reikaluose jums derėtų būti atsargesniems. Atkreipkite dėmesį į vaikų problemas.

ŽUVYS. Gali būti, kad atsiras nenumatytų kliūčių. Pasistenkite nedramatizuoti, nesinervinti. O jeigu įmanoma, šiandien apsiribokite paprastais buitiniais darbais, šeiminiais reikalais, kurkite jaukumą savo aplinkoje.

Geros dienos!

 

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite