Angle down Atgal

Spalio 20-oji: vardadieniai, astrologija

Spalio 20-oji – 1791 m. Abiejų Tautų (Lietuvos ir Lenkijos) tarpusavio įžado paskelbimo diena. Pasaulinė statistikos diena. Tarptautinė virėjų diena.

Spalio dvidešimtoji, antradienis – 294-oji metų diena (antroji 43-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 72 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Adelina, Gedardas, Gedardė, Gedas, Gedautas, Gedautė, Gedutė, Gedutis, Gelmina, Gelminas, Gelvarda, Gelvardas, Irena, Saulena, Saulenė, Saulenis, Saulė, Saulius;

rytoj: Gilanda, Hilaras, Hilarija, Raitvilas, Raitvilė, Uršė, Uršulė, Uršulina, Vilma;

poryt: Aliodija, Donatas, Mingedė, Viltaras.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.57, leidžiasi 18.10. Dienos ilgumas – 10.13.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Kai esame pavargę, mus puola mintys, kurias seniai nugalėjome“ (F. Nyčė).

***************

Astrologinė prognozė spalio 20-ajai, antradieniui

AVINAS. Galite gauti svarbių žinių iš toli arba iš aukštesnės institucijos. Galbūt dėl rimtų dalykų konsultuositės su profesionaliais specialistais. Jiems padedant, galite išvengti gresiančios žalos, nuostolio.

JAUTIS. Būsite neramūs ir kiek neprognozuojami, ypač jei iš pusiausvyros veda oponentai, konkurentai. Galbūt neįprastais būdais mėginsite pagerinti savo finansinę padėtį, tvarkysite paskolų, draudimo reikalus.

DVYNIAI. Jums gali tekti porcija nerimo dėl susirgusio kolegos, artimo žmogaus ar partnerio. Kils saviizoliacijos klausimas. O galbūt tiesiog nekaip jausitės fizine arba psichologine prasme.

VĖŽYS. Šiandien tvarkykite dalykinius reikalus, o jei reikia, kreipkitės dėl įsidarbinimo ar konsultacijos. Galite išmokti naujų dalykų, reikalingų profesiniam tobulėjimui. Regis, bus ir jaudinamų emocijų. Galbūt jas žadins mintys apie romantišką susitikimą.

LIŪTAS. Šiandien stengsitės sužibėti savo gabumais, patrauklumu ir gauti dėmesio, komplimentų. Dėl kažko galite pasijusti emociškai įskaudinti, sunerimę. Kita vertus, nieko negalėsite pakeisti, todėl neverta graužtis.

MERGELĖ. Palankus metas įprastiniams ir buitiniams darbams. Galimas verslo įmonės ar šeimos biudžeto aptarimas. Galite gauti pakvietimą į pobūvį, renginį ar pasimatymą.

SVARSTYKLĖS. Regis, jums labai rūpės svetimi pinigai ir sandėriai. Verčiau pirma pasirūpinkite savo finansiniais įsipareigojimais. Venkite lįsti į skolas ir išlaidauti.

SKORPIONAS. Jeigu šiandien teks derėtis, skirstytis įtakos sferas ar pelną, susitarti bus labai sunku. Galite išgirsti ko negirdėję. Gali būti, kad neatsispirsite pagundai leistis į meilės nuotykį arba įsigyti kažką ne pagal kišenę.

ŠAULYS. Sveikatos, medicinos klausimai staiga gali tapti prioritetu. Kad ir kas sunegaluotų iš jūsų aplinkos, tai atsilieps ir jums, susidarys pasekmių grandinė.

OŽIARAGIS. Regis, kai kurie ankstesni jūsų siekiai nebeteks prasmės, nes atsiras šis tas svarbesnio. Galbūt teks rimtai rūpintis savo arba artimo žmogaus sveikata. Būsite nusiteikę dvasinėms praktikoms, meninei veiklai.

VANDENIS. Jeigu planavote visą dėmesį skirti darbui ir kolektyvui ar draugams, viskas gali pakrypti netikėta linkme. Galbūt teks susikoncentruoti į įvykius šeimoje, namuose.

ŽUVYS. Regis, teks nemažai paplušėti norint įvykdyti įsipareigojimus ir duotus pažadus. Nusimato rimti pokalbiai su politikais, pareigūnais. Pozityvūs rezultatai kaip ranka nuims nuovargį ir stresus.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite