Angle down Atgal

Spalio 18-oji: vardadieniai, astrologija

Spalio aštuonioliktoji, sekmadienis – 292-oji metų diena (paskutinė 42-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 74 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Kęsmina, Kęsminas, Kęsminė, Kęstartas, Kęstartė, Laiva, Liaudė, Liubartas, Liubartė, Lukas, Lukošius, Vaiva;

rytoj: Frida, Fridas, Geisvilas, Izaokas, Kantrimė, Kleopa, Kleopas, Kleopatra, Laura, Valys, Valmantas, Valmantė;

poryt: Adelina, Gedardas, Gedardė, Gedas, Gedautas, Gedautė, Gedutė, Gedutis, Gelmina, Gelminas, Gelvarda, Gelvardas, Irena, Saulena, Saulenė, Saulenis, Saulė, Saulius.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.53, leidžiasi 18.14. Dienos ilgumas – 10.21.

Šiandien – antroji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Jeigu būtų statomi laimės namai, pačią didžiausią patalpą reikėtų skirti laukiamajam“ (Ž. Renaras).

***************

Astrologinė prognozė spalio 18-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Skaičiuosite, kokią naudą gausite iš prisiimto ar atlikto darbo. Arba koks bus nuostolis, jeigu to darbo neapmokės. Galbūt staiga pasiduosite pagundai, kuri stipriai paveiks šeiminio gyvenimo situaciją arba įtakos veiklos pokyčius.

JAUTIS. Šiandien galite sulaukti kritikos. Neapsiriksite, paklausę nuoširdaus ir protingo patarimo. Meilės, draugystės santykius įmanoma pataisyti, jeigu jie yra kiek pašliję.

DVYNIAI. Šiandien gali paaiškėti, kad ne tik konkurentai jums kažko pavydi, bet galbūt ir draugų kategorijai priskiriami žmonės rezga intrigas, o partneris žaidžia dvigubą žaidimą. Saugokite sveikatą. Su bet kokia technika elkitės itin apdairiai.

VĖŽYS. Galite dalyvauti varžybose, konkurse arba tam skatinsite vaikus, juos palaikysite. Kadangi žavesio jums netrūks, galite pradėti krėsti kvailystes meilės srityje. Pagalvokite apie pasekmes.

LIŪTAS. Tikėtina, kad atsiras nenumatytų rūpesčių. Bus didesnis techninių nesklandumų, avarijų, infekcijų pavojus. Visame kame atrama galėtų tapti savi namai, šeimos ratas.

MERGELĖ. Regis, susipainiosite jausmų peripetijose, ypač jei žaidžiate dvigubą žaidimą arba keistai ėmė elgtis jūsų partneris. Viena vertus, diena gera įvairiems pokalbiams, bet, kita vertus, nuoširdaus atsakymo galite neišgirsti.

SVARSTYKLĖS. Gali atsirasti skubių reikalų susijusių su nuoma, nuosavybe, prekyba. Artimų žmonių poreikiai gali viršyti visas jūsų galimybes. Atsargiai kelyje.

SKORPIONAS. Šiandien lengvai pasiduosite vilionėms, aistroms, instinktams. Pasitelkite kantrybę, siekite vidinės bei išorinės harmonijos, vykite šalin neramias mintis.

ŠAULYS. Būsite linkę tinginiauti ir svajoti. Turbūt jausis energijos trūkumas, mieguistumas. Tikėtini trikdžiai kelyje, nesusipratimai bendraujant. Derėtų pasisaugoti infekcijų, traumų, apsinuodijimų.

OŽIARAGIS. Įtampą kels nebaigti darbai, tačiau neblogai nuteiks bendravimas su draugais, artimaisiais. Pastarieji bus kupini minčių, kaip turiningai praleisti laisvalaikį.

VANDENIS. Šiandien galite susitikti su žmonėmis, su kuriais jus sieja bendri interesai. Svarbu atidžiai stebėti, kas vyksta aplink jus ir pasaulyje. Skirkite daugiau dėmesio vaikams.

ŽUVYS. Jus vilios kultūriniai, šou renginiai, bet kas, tik ne rutina ir namai. Gali susidaryti palankios aplinkybės susipažinti su įžymybėmis. Regis, visi atrodys teisūs, protingi, sąžiningi, tačiau nebūtinai taip ir bus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite