Angle down Atgal

Spalio 13-oji: vardadieniai, astrologija

Spalio 13-oji – Tarptautinė kostiumų diena. Europos saugaus eismo diena. Pasaulinė trombozės diena.

Spalio 13-oji paskelbta Tarptautine kostiumų diena. Šią dieną siūloma vyrams vilkėti kostiumus – ne tik darbe, mokykloje, bet ir laisvalaikiu, taip įrodant, kad kostiumas gali būti universalus drabužis.

Spalio 13 dieną Europos šalyse minima Europos saugaus eismo diena. Šią dieną siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į keliuose slypinčius pavojus, skatinti atsargiau elgtis keliuose.

Spalio tryliktoji, antradienis – 287-oji metų diena (antroji 42-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 79 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Edas, Edgaras, Edgardas, Edis, Eduarda, Eduardas, Eduardė, Edvardas, Mintara, Mintaras, Mintarė, Mintas, Mintė, Nortautas, Nortautė;

rytoj: Bugailas, Bugailė, Bugvilas, Burgailas, Burgailė, Kalikstas, Kalikstė, Kalistas, Kalistė, Mindaugas, Rimvydė, Vincentas;

poryt: Domantas, Domantė, Domilas, Leonarda, Leonardas, Tautvilė, Teresė, Terezijus, Terė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.43, leidžiasi 18.26. Dienos ilgumas – 10.43.

Šiandien – penktoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.

***************

Protingos mintys:

„Tik įkopęs į didžiausias aukštumas pamatysi, kaip žemai esi“ (L. Dzė).

***************

Astrologinė prognozė spalio 13-ajai, antradieniui

AVINAS. Galite aiškintis svarbius santykius arba tikslintis galimybes, susijusias su įsidarbinimu, dieta, sveikatos ar išvaizdos koregavimu, tarpininkavimu ir kt. Elkitės korektiškai, neprovokuokite pašnekovų priešiškumo. Venkite rizikos kelyje.

JAUTIS. Galite gauti viliojamą pasiūlymą, užmegzti norimas pažintis. Stengsitės padaryti įspūdį. Viskas gerai, jeigu nepersistengsite. Daugiau dėmesio skirkite vaikams, tačiau nepulkite jų lepinti nebūtinais pirkiniais, saldumynais. Saugokite sveikatą.

DVYNIAI. Šiandien jums norėsis užsiimti labai asmeniškais reikalais ir nesukti galvos dėl valstybinių, globalinių problemų. Visgi viskas yra taip susiję, kad jūsų asmeninės naudos ar žalos prognozė priklauso nuo išorinių veiksnių ir negalite jų ignoruoti.

VĖŽYS. Šiandien galite sulaukti žinios, kuri kiek pakoreguos jūsų artimiausius planus. Tai turbūt pasiteisins, nes kai kurie jūsų planai yra nepakankamai realūs. Sveikata gana pažeidžiama, tausokite ją. Atsargiai su technika. Venkite agresyvių asmenų.

LIŪTAS. Šiandien jus domins ir artimųjų problemos, ir politinės ar finansinės naujienos. Trokšite, o kartu bijosite permainų, tam tikro kompetencijos egzamino, kelionės ar pan.

MERGELĖ. Šiandien pasižymėsite darbštumu, nuodugniu įsigilinimu, pareigingumu. Turbūt dėliosite planus, susijusius su santaupų panaudojimu ar investicijomis, ūkiniais reikalais.

SVARSTYKLĖS. Šiandien galite jausti didelį nuovargį, norą nuo visko atsiriboti. Galbūt negaluojate, o gal labai išvargino konkurencija, priešiška kritika, šeimos nario bėdos ar kt. Galite pajusti potraukį alkoholiui, kvaišalams.

SKORPIONAS. Šiandien veršitės bendrauti, išlaidauti bei kitus trauksite į pagundas. Visgi patys per daug iš kitų nesitikėkite, nes tikėtinos užkulisinės intrigos, slaptos klastos. Pasistenkite nepersivalgyti, venkite svaigalų, saugokitės techninių avarijų.

ŠAULYS. Numatomi ir malonūs, ir nemalonūs rūpesčiai. Jausite gyvybišką pripažinimo poreikį. Galimi persistengimai demonstruojant kompetenciją, reiškiant nuomonę. Nepakenktų savikontrolė. Tinkamai elkitės su technika, ugnimi. Saugokite vaikus.

OŽIARAGIS. Regis, ieškosite realių galimybių susitikti su dominančiu asmeniu, suderinti norus ir planus. Tai darydami neišpūskite kiekvieno menkniekio, neskubėkite kritikuoti ir teisti. Atsargiai su technika, ugnimi.

VANDENIS. Tikėtinos finansinės problemos. Galbūt paaiškės, kad pernelyg lepinote save arba vaikus. Teks sukti galvą, kaip sutaupyti, grąžinti, atsiimti skolas arba iš ko pasiskolinti. Atsargiai kelyje.    

ŽUVYS. Jausitės gana tvirtai, jeigu galite pasikliauti patikimu partneriu, artimu žmogumi ir neturite rimtų skolų, nuobaudų. Kitu atveju bus dėl ko nerimauti. Galbūt kažkas grąžins skolą.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite