Angle down Atgal

„Sostų karų“ aktoriui norvegui K. Hivju patvirtintas koronavirusas

Populiariame televizijos seriale „Sostų karai“ (Game of Thrones) Tormundo vaidmenį atlikusiam aktoriui Kristoferiui Hivju tyrimais buvo nustatytas naujojo koronaviruso infekcija.

Vis dėlto norvegų aktorius socialiniame tinkle „Instagram“ parašė, kad jaučiasi gerai.

41 metų K. Hivju, išsiskiriantis savo raudonais plaukais ir vešlia barzda, pranešė, kad jo šeima saviizoliavosi namuose.

„Visų mūsų sveikata gera. Tik aš jaučiu silpnus peršalimo simptomus“, – parašė K. HIvju žinutėje su nuotrauka, kurioje jis įsiamžino su besišypsčia savo sutuoktine Gry Molvaer Hivju (Griu Molver Hivju).

Aktorius, kuriam didžiausią šlovę atnešė vaidmuo minėtame seriale, pasinaudojo galimybe priminti savo gerbėjams apie geras manieras, kurių reikėtų paistyti koronaviruso laikais: dažnai plautis rankas, laikytis 1,5 metro atstumo nuo kitų žmonių, laikytis karantino reikalavimų ir kitų nurodymų.

„Drauge mes galime nugalėti šį virusą ir išvengti krizės mūsų ligoninėse“, – pareiškė jis.

Koronaviruso sukeliama liga COVID-19 jau nustatyta virtinei Holivudo įžymybių, tarp jų amerikiečių aktoriui Tomui Hanksui (Tomui Henksui), antradienį paleistam iš vienos Australijos ligoninės, kur buvo gydomas nuo praėjusios savaitės.

Pirmadienį Norvegija pranešė, kad šalyje buvo užregistruoti 1308 užsikrėtimo koronavirusu atvejai ir trys mirties atvejai.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite