Angle down Atgal

Sosnovskio barščiai, mūsų laukų svetimkūniai

Tai yra Etaplius.lt skaitytojo nuomonė, už kurios turinį redakcija neatsako!

Prieš kelias dienas teko pavaikščioti po nedideli parkelį, netoli naujojo viaduko. Atsirado ir pašnekovas. Mus suneramino esantys taip vadinami Sosnovskio barščiai.

Jau seniai kalbama ir nerimaujama dėl taip vadinamų Sosnovskio barščių. Kai kas jau yra kūną nudeginęs. Taigi visai šalia Architektų gatvės nedideliame parkelyje ant kalnelio bujoja plačialapiai nuodingi "barščiai". Pašnekovas sako nerimaująs dėl vaikų, kurie būna apsilanko šiame parkelyje. Aš dar paklausiau pašnekovo ar tikrai jie yra tie barščiai, taigi patvirtino, kad jie. Ten tų žalingų barščių kaip ir nedidelis būrelis, bet vis dėlto reikėtų juos nukirsti. Ir iš viso kalnelis per daug apaugęs žolėmis. Mano supratimu, kiekvienas pilietis turi į tai visu rimtumu atkreipti savo dėmesį į minimas žoles.

Vaikystėje, prisimenu, ūkininkai savo žemės dalį arimų apsėdavo lubinu ir kada užaugdavo, tai aptardavo. Sakydavo, kad dirvožemį prisodrina deguonimi. Bet kiek prisimenu, gyvuliams lubino neduodavo. Senovės ūkininkai išmaningi buvo ir daug kas turėjo agronomijos ir zootechnikos išsilavinimus. Specialiai eidavo ūkininkų žurnalai. Tai buvo savotiški "Patarėjai". O šitie minimi barščiai kabutėse, tai specialiai užvežtas raudonųjų okupantų laukų nuodas ir jį reikia bendromis jėgomis naikinti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite