Angle down Atgal

Socializacijos projektas „Pramogų šalis 2017“

2017 m. birželio 5 d. Visagino vaikų lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ startavo socializacijos projektas „Pramogų šalis 2017“, skirtas būsimiems priešmokyklinio ugdymo vaikams. Projektui įgyvendinti iš savivaldybės biudžeto skirta 140,00 eurų.

Pirmadienio rytas nelabai mus lepino, bet vaikai su gera nuotaika susirinko lopšelio-darželio kieme ir paskelbė projekto pradžią. Vaikai žaidė, išdykavo, bet svarbiausia buvo iškilmingai iškelta vėliava ir projekto dalyviai išbandė meninius gebėjimus ant ištemptos plėvelės.

Kiekviena diena yra turininga ir užimta. Priešmokyklinio ugdymo pedagogai Renata Šeibokienė ir Violeta Liškevičienė bei meninio ugdymo mokytoja Inga Cicėnienė stengiasi kuo įdomiau organizuoti vaikų veiklą. Buvo organizuotas susitikimas su vaikų lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ „Žvaigždučių“ grupės vaikais. Vaikai kartu šoko lietuvių liaudies ratelius, žaidė judriuosius žaidimus, vieni kitus mokino kalbėti lietuviškai. Trečiadienį, birželio 7 d. vaikai keliavo prie Visagino ežero į Pramogų ir sporto centrą. Jie išbandė savo jėgas ir ištvermę, linksmai ir draugiškai praleido laiką. Ketvirtadienį, birželio 8 d. projekto dalyviai apsilankė Visagino sporto centre, kur kartu su trenere Asta Koleliene sportavo, išbandė įvairias sportines užduotis. Paskutinę savaitės dieną, penktadienį, lopšelio-darželio kieme auklėtojos organizavo vaikams sportines varžybas „Aš – sveikuolis“. Vaikai vykdė įvairias estafetes, žaidė judrius ir ramius žaidimus, o pabaigoje džiaugėsi muilo burbulų pūtimu ir stengėsi išrinkti didžiausią. Visi kartu patyrė daug gerų emocijų.
Vaikai aktyvūs ir gerai nusiteikę. Jų dar laukia išvyka į Hrebnickio memorialinį muziejų, dar vienas susitikimas su „Auksinio gaidelio“ ugdytiniais, pažintinis susitikimas su sveikatos priežiūros specialiste, orientacinis užduočių vykdymas ir smagus projekto uždarymas.

Manome, kad turiningai organizuota veikla, skatina sveikatos stiprinimą ir formuoja sveikos gyvensenos įgūdžius.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite