Angle down Atgal

Socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino apie pirmąjį savo uždarbį: tėvams čia atrodė pažeminimas

Socialinių tinklų žvaigždė, prekės ženklo „By Karolina Meschino“ įkūrėja, neseniai tapusi mama Karolina Meschino gyvena įtemptu ritmu. Filmavimai, naujų prekių kūrimas, septynių mėnesių dukrytės priežiūra – tai darbai ir pareigos, tarp kurių Karolina stengiasi kuo geriau laviruoti.

„Yra labai daug sąžinės graužaties. Kadangi noriu būti gera mama, stengiuosi praleisti daugiau laiko su dukryte. Auklės kol kas neturiu, tai vaikas daug laiko praleidžia pas mane ofise, merginų kolektyve. Man atrodo, ir jai naudingiau, ir aš geriau jaučiuosi, kai ji šalia“, – apie šių dienų rutiną šį vakarą laidoje „Šeškinės 20“ kalbės K. Meschino.

Baigusi mados studijas Milane, Italijoje, Karolina pasinėrė į socialinius tinklus, dėl kurių jos tėvai buvo labai priešiškai nusiteikę. Ir nors atrodo, kad pasakoje gyvenanti mergina buvo lepinama visomis prasmėmis, tėvai buvo nustatę aiškias ribas.

„Mano tėvai buvo labiausiai prieš. Kai pradėjau savo karjerą instagrame, jiems tai buvo siaubas. Žinoma, jie investavo į mano studijas Milane. Esu labai dėkinga, kad jie suteikė man visą pasaulį. Jie mus su broliu veždavosi į įvairias keliones, matėme daug skirtingų šalių. Nebuvo taip, kad mus lepino materialiais dalykais. Džiaugiuosi, kad jie leido mane į gerą, privatų universitetą. Tačiau man buvo pasakyta, kad kai man sukaks 18 metų, baigsiu universitetą, jie iškart nutrauks man finansus. Ir kai baigiau studijas, pirmus pinigus pradėjau užsidirbinėti iš instagramo, tėvams čia atrodė pažeminimas“, – laidoje pasakos Karolina.

Dar nuo paauglystės K. Meschino buvo mokoma žinoti pinigų vertę ir lengva ranka trokštamų daiktų tikrai negaudavo. „Nebūdavo, kad tėvai taip paprastai duodavo pinigų. Aš vasaromis dirbdavau pas juos drabužių parduotuvėje, brolis dirbo padavėju restorane. Pinigų vertę žinojome nuo mažų dienų“, – teigs K. Meschino.

Ne viename interviu Karolina yra prisipažinusi, kad šeima jai svarbiausias dalykas gyvenime. Italų šaknų turinti žvaigždė pasakos, kad mafijos etiketė juokais ne kartą buvo lipdyta jos šeimai, tačiau, kaip ji teigia pati, toli gražu taip nėra.

„Mano tėtis atrodo labai griežtas ir rimtas vyras, bet iš tikrųjų jis labai mielas ir šiltas žmogus“, – pasakos K. Meschino.

„O tavo tėtis nešioja tą žiedą su antspaudu, kurį visi turi pabučiuoti?“ – teirausis laidos vedėjas Džiugas Siaurusaitis.

„Nešioja, bučiuoti jo nereikia, bet nešioja. Tai senelio žiedas“, – atsakys Karolina.

„Šeima pas mus visada buvo pati didžiausia vertybė. Tikiuosi, kad ir man pavyks ją išlaikyti savo mažytėje šeimynoje. Kalbant apie tradicijas, ką pastebėjau, jog lietuviai nelabai turi, arba retai, tai valgymas kartu. Dar nuo mažų dienų pas mus būdavo, kad 19 valandą vyksta vakarienė ir nereiktų bandyti vėluoti. Tėtis nevalgys net pirmo kąsnio, kol visi nesusirinks, nes vyriausias žmogus turi pradėti valgyti pirmas“, – šeimos tradicijomis dalinsis Karolina.

Šį vakarą išvysime ne tik intriguojančius K. Meschino pokalbius su vedėjais, bet ir Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės sportininką Justiną Kinderį, kuris kartu su Dalia Belickaite išskirtiniame reportaže laidos metu parodys, kaip atrodo jo treniruotė prieš svarbiausias varžybas! Jau šį vakarą, 20 val., LNK laida „Šeškinės 20“ – nepraleiskite, išskirtiniai pokalbiai ir staigmenos jau netrukus!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite