Angle down Atgal

Socialinių paslaugų centre atidaryta paroda „Vasaros spalvos“

Rugpjūčio 17 d. Druskininkų savivaldybės Socialinių paslaugų centro galerijoje, skambant „Spalvų muzikos“ orkestro muzikos garsams, atidaryta paroda „Vasaros spalvos“.

Parodos atidarymą organizavęs Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ Druskininkų skyrius kviečia druskininkiečius aplankyti parodą, ji veiks visą mėnesį, iki rugsėjo 28 d.

Parodoje eksponuojami svečių iš Alytaus, Alytaus „Guboja“ ir VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro ugdytinių kūrybiniai darbai.

„Vasaros laikas dovanoja daugybę įvairiausių spalvų. Suaugę ir vaikai džiaugiasi vasaros  dovanomis. VOSKD Alytaus „Gubojos“ vaizduojamojo meno būrelio darbai atspindi džiaugsmą, gėrį, grožį, vidinį pojūtį ir gerumą“, – parodą apibūdino jos organizatoriai.

Parodos atidaryme dalyvavo Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ pirmininkė Viktorija Vitaitė ir organizacijos atstovai iš Vilniaus, Alytaus, Druskininkų, Druskininkų savivaldybės Socialinės paramos skyriaus atstovai.

„Labai smagu, kad „Gubojos“ Druskininkų skyrius toks aktyvus – ne tik sugalvoja įdomių ir prasmingų veiklų, bet į jas įtraukia ir kitus skyrius iš kaimyninių savivaldybių. Toks bendradarbiavimas labai naudingas ir reikalingas. Ačiū už parodą, skirtą visai bendruomenei – jūsų atvirumas yra jūsų stiprybė“ – sakė administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Grigorienė.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite