Angle down Atgal

Smūgis koronavirusui: rajone daugėja pasveikusių ir paskiepytų žmonių

Po skandalo, kai šešėlis krito ant Šilalėje į skiepijamų sąrašus vilniečius įtraukusios vietos konservatorės ir net Savivaldybės tarybos narės, žaibu trinktelėjo žinia, kad Anykščiuose paskiepyti šiuo metu uždaryto SPA centro darbuotojai.

Šįkart rezonansą pirmiausia sukėlė ne tai, kad tarp paskiepytųjų yra net virėjos, bet tas faktas, kad SPA įmonė yra susijusi su socialinės apsaugos ir darbo ministre konservatore Monika Navickienė, kuri yra dirbusi SPA centrus valdančioje įmonėje. Maža to, šios įmonės vadovas yra ministrės vyro brolis.

Net iš pavienių atvejų susidaro įspūdis, kad prieš rinkimus pirštu į visas puses rodę ir garsiai skaidrumą deklaravę konservatoriai nebijo net visuomenę šiurpinančių skandalų ir užsispyrusiai siekia proteguoti saviškius.

Vakarykščiais duomenimis, Širvintų rajono savivaldybėje nuo COVID-19 jau paskiepyti 326 žmonės.

Kol kas Širvintų savivaldybėje situacija nėra bloga. Šiandien paskelbtais duomenimis, tarp 60 savivaldybių pagal sergamumo lygį (437,9 atvejai/100 tūkst. gyventojų) yra 48-ta. Tai beveik trečdaliu mažiau nei vidutiniškai šalyje (625,1).

Nuo pandemijos pradžios 2020 metų vasarį mūsų rajone nustatyti 748 COVID-19 užsikrėtę asmenys, bet tik 100 jų 2021 metais. Per tris šių metų savaites buvo net 5 dienos, kai rajone nebuvo registruota nė vieno susirgusiojo.

Šiandien pranešta apie 10 atvejų.

Per pastarąją savaitę Širvintų rajone nustatyti 27 COVID-19 ligoniai, per 14 dienų – 71. Ryte paskelbtais duomenimis, Širvintų rajone koronavirusu sirgo 158 žmonės. Jau pasveiko 570 koronavirusu sirgusių žmonių. Deja, mirė 10.

Gintaras Bielskis

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite