Angle down Atgal

Smiltynėje surengtas reidas

Sausio 16 d. - Klaipėdos m. policijos ir Bendruomenės pareigūnai, kartu su Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspektoriais tikrino Smiltynėje stintas gaudančius žvejus. Žiemos delikatesu vadinamos, šviežiais agurkais kvepiančios žuvelės, žvejus vilioja iš visos Lietuvos – vakar ant Kuršių marių krantinės jų buvo susirinkę keli tūkstančiai.

Policijos pareigūnai nubaudė du alkoholinius gėrimus viešoje vietoje vartojusius žvejus – iš Suvalkijos atvykusiems 1969 m. ir 1971 m. gimusiems vyrams alkoholio matuokliu buvo nustatytas 1,45 prom. ir 0,91 prom. neblaivumas. Dar 4 žvejai, turėję alkoholio atidarytoje taroje, bet akivaizdžiai gėrimų nevartoję, įspėti, kad to darytio viešoje vietoje – negalima. 10 protokolų policijos pareigūnai surašė dėl neleistinose vietose paliktų automobilių. Apie 10 žvejų neturėjo mėgėjiškos žūklės leidimo - jiems pažeidimų protokolus surašė aplinkosaugininkai.

Bendruomenės pareigūnai primena, kad viešoje vietoje vartoti alkoholinius gėrimus draudžiama. Svarbu prisiminti ir tai, kad kiekvienas žvejas privalo surinkti visas, nesvarbu kieno paliktas, šiukšles 5 m. spinduliu aplink savo žvejybos vietą.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite