Angle down Atgal

Slaugos įstaigoms rengiami mokymai, kaip suvaldyti koronaviruso plitimą

Siekdama užtikrinti efektyvų viruso valdymą slaugos įstaigose, kurių gyventojai dažniausiai priklauso rizikos grupei, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pradeda mokymus apie koronaviruso (COVID-19) plitimo prevenciją ir kontrolę šių įstaigų darbuotojams. 

Šiuo metu prie mokymų prisijungė beveik 100 įstaigų visoje Lietuvoje. Trečiadienį prasidėjęs seminarų ciklas tęsis visą savaitę.

Kiekvieną dieną nuotoliniu būdu organizuojami tiesioginiai 45 minučių mokymai atskiroms apskritims, seminaruose dalyvaujant įstaigų vadovams, slaugos administratoriams, taip pat SAM bei Higienos instituto atstovams.

Mokymų metu siekiama išsiaiškinti, kokie sunkumai iškyla slaugos įstaigoms, ar pakanka apsaugos priemonių viruso prevencijai, įstaigos skatinamos pasidalinti gerąja patirtimi kovojant su virusu. SAM ir Higienos instituto ekspertai konsultuoja įstaigas ligų kontrolės, srautų valdymo ir apsaugos priemonių naudojimo klausimais. Artėjant rinkimams, slaugos įstaigos taip pat supažindinamos ir su rinkimų tvarkos organizavimo gydymo įstaigose.

Tokio pobūdžio mokymus, padėsiančius įstaigoms organizuoti savo veiklą, planuojama rengti ir ateityje. Kitą savaitę mokymai bus organizuojami globos įstaigoms.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite