Angle down Atgal

Skyriui ir toliau vadovaus Darius Šeškevičius

Lapkričio 10 d. Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos Birštono skyriaus ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime skyriaus pirmininku naujai ketverių metų kadencijai išrinktas Darius Šeškevičius, išrinkta ir nauja skyriaus taryba.

Birštoniečius aplankė bei kartu skyriaus susirinkime dalyvavo ir Seimo nariai Vilija Aleknaitė-Abramikienė, Justas Džiugelis, Laurynas Kasčiūnas ir partijos vykdomasis sekretorius Jonas Gudauskas. Svečiai pirmiausia užsuko į Birštono sakralinį muziejų, kuriame buvo sužavėti ekspozicijomis, skirtomis arkivyskupui, kankiniui, dabar jau paskelbtam palaimintuoju, Teofiliui Matulioniui ir kardinolui Vincentui Sladkevičiui, kurie labai glaudžiai susieti su šiuo muziejaus pastatu. Vėliau svečiai bendravo ir dalijosi mintimis su TS-LKD partijos Birštono skyriaus nariais, pristatė politinę situaciją, pasidalino mintimis apie artėjantį šalies biudžeto priėmimą.
Susirinkimo metu skyriaus pirmininkas pristatė metinę veiklos ataskaitą, atsakė į rūpimus klausimus. Daugiausia partijos skyriaus narių ir Seimo narių diskusijų sulaukė Seimo rinkimai ir klausimai, susiję su jais. Naujos kadencijos Seimą rinksime jau kitąmet, spalį.
„Birštono versmių“ informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite