Angle down Atgal

Duris atvers vienintelis restoranas šeimoms Šiaulių rajone

Gruodžio pirmąją Naisiuose atidaromas restoranas „Baltas gandras“. Išskirtinė vieta įrengta jaukiam šeimų laisvalaikiui praleisti. Kol tėveliai pietaus ar vakaros, klausydami gyvos muzikos, mažieji klientai pramogaus vaikų žaidimų erdvėse. Durų dar neatvėręs „Baltas gandras“ jau spėjo sulaukti didžiulio susidomėjimo.

Vaikams – žaidimai ir dovanos

Naujasis restoranas, kaip pasakoja jo vadovas Dovydas Petkus, yra pritaikytas šeimoms, bet tinka visiems. Mažieji klientai čia bus itin laukiami. „Netgi dvi erdvės yra skirtos vaikams. Viena žaidimų erdvė bus įrengta stiklinėje terasoje, kurioje jie galės patys „kepti“, „virti“, nes yra žaislinė virtuvėlė, taip pat – skaityti, piešti, žaisti. Dar viena žaidimų aikštelė atsiras lauke šiltuoju sezonu“, – vardija D. Petkus.

„Baltame gandre“ vaikai galės ne tik pasisotinti ir pažaisti – namo iškeliaus su dovanomis. „Kadangi turime savo bibliotekėlę, kiekvieną kartą atvykusiems vaikams leisime išsirinkti ir padovanosime vis kitą vaikišką knygelę. Bent jau 6–7 kartus iš eilės. Beje, knygos tikrai vertingos – didžioji dalis jų yra nominuotos vaikų literatūros konkursuose kaip prizininkės, geriausios tam tikrų metų vaikiškos knygelės. Kai kurios netgi prikeltos iš senų laikų“, – sako restorano vadovas.

Be klasikinio, savo meniu restorane turės ir mažieji lankytojai – jame bus siūlomi įvairūs patiekalai. D. Petkus džiaugiasi, kad daržovės pas juos atkeliauja kuo šviežesnės. „Mes turime galimybę vykti į tiekėjų sandėlius ir rinktis tai, kas geriausia“, – tikina jis ir priduria, kad sezono metu į „Baltą gandrą“ bus galima užsukti dienos pietų.

Šeimų pamėgti Naisiai, ypač savaitgaliais, anot D. Petkaus, atidarius restoraną, gali suburti jų dar daugiau: „Iki šiol Šiauliuose ir aplink juos, manau, nebuvo visiškai pritaikytos erdvės, kur galėtų rinktis šeimos ir vaikai turėtų savo žaidimų zoną. Naisiams išties reikia tokios vietos, nes atvyksta turistų iš Lietuvos ir užsienio. Be to, pastebėjome, kad turėjome tik vieną arbatinę.“

Planuose – nakvynė ir koncertai

Restorano vadovas jau dabar gali pasigirti, kad „Baltas gandras“, kol kas dar neatvėręs durų, turi rezervacijų ir užsakymų į priekį – gruodžio ir net sausio mėnesiams. „Tai tik įrodo, kad ši vieta buvo reikalinga. Gruodžio pirmą dieną jau daugiau kaip pusė restorano yra rezervuota“, – teigia jis.

Restorane yra kelios erdvės – iš viso 131 vieta. Pagrindinėje salėje telpa apie 60 žmonių, privačioje erdvėje gali posėdžiauti apie 12 žmonių. „Penktadienį turėjome savo pirmąjį privatų užsakymą, buvo susirinkę 100 žmonių. Šeimos, verslo šventėms tai – puiki vieta. Galime pasiūlyti ir ekskursijų po Naisius, edukacijų, žirgyno paslaugas ar tiesiog surengti įmonės sąskrydį didžiulėje Baltų arenoje“, – sako D. Petkus.

Dar viena gera žinia – praėjus vos kelioms savaitėms nuo atidarymo, antrajame aukšte ketinama atverti svečių namus, t. y. 5 visiškai netipinius išskirtinio suplanavimo kambarius.

Negana to, restorano lankytojai galės gauti maisto ir kūnui, ir sielai – gruodžio 6 d. „Baltame gandre“ koncertuos grupė „Atika“ su Dariumi Žvirbliu. Koncertų planuojama organizuoti ir ateityje, tiesa, ne populiariosios muzikos.

Gėlės g. 6, Naisiai, Šiaulių r.

Darbo laikas: ne sezono metu darbo dienomis 15–20 val., savaitgaliais 13–20 val.

Sezono metu 12.00–22.00 val.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (3)

Taip pat skaitykite