Angle down Atgal

„Skiz­ze“: idė­jos kūry­biš­kam lais­va­lai­kiui ir šventėms

Nuo­bo­doką sa­vait­galį ar­ba vieš­nagę prie jūros ga­li pa­įvai­rin­ti kūry­biš­ki už­siė­mi­mai. UAB „Dailės prekės“ va­dovė Kris­ti­na Tau­ro­se­vi­čiutė sa­ko, kad pa­si­ūlymų šei­moms ne­sto­ko­ja. Par­duo­tuvė­je spal­vin­gos „amu­ni­ci­jos“ ras ir pra­de­dan­tie­ji bei pro­fe­sio­nalūs dai­li­nin­kai.

– Pagrindinė mūsų veikla – prekyba dailės ir pomėgių prekėmis. Priklausome tarptautiniam Estijos, Latvijos ir Lietuvos prekybos tinklui „Skizze“, todėl turime galimybę klientams pasiūlyti itin kokybiškų prekių ir atstovauti garsiausiems pasauliniams dailės reikmenų prekių ženklams: „ColArt“, „Lefranc Bourgeois“, „Winsor&Newton“, „Derwent“, „Marabu“ ir t. t.

Mūsų asortimentas išties platus: nuo pieštukų iki molbertų, nuo prekių, skirtų profesionalams, pavyzdžiui, ypatingųjų „Raphael“ teptukų, iki užsiėmimų mažiesiems. Šiuo metu ypač populiarūs „Maped Early Age“ ir „Maped Creativ“ lavinamieji rinkiniai vaikams nuo vienų ar dvejų metukų. Tėvai juos noriai perka, planuodami keliones: rinkiniai kompaktiški ir kūrybiški – iškart patraukia mažųjų dėmesį.

Turime ir labai daug pomėgių prekių, skirtų tekstilės, keramikos dekoravimui, mozaikai, muilo gamybai, papuošalų ruošimui, popieriaus menui.

Visuomet stengiamės bendrauti nuoširdžiai, negailime patarimų, idėjų tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams. Taip pat organizuojame pristatymus, kurių metu žmonės gali susipažinti su naujomis mūsų prekėmis ir jas vietoje išbandyti.

Pastebėjome, kad bandyti žmonėms patinka – taip prieš maždaug dešimt metų gimė mūsų dailės studija „Skizze“, kurioje priimame vaikus nuo 5 iki 14 metų, turime ir atskirą studiją suaugusiesiems. Tiesa, dėl situacijos šalyje studija šiuo metu neveikia, bet tai nereiškia, kad esame nepasiekiami. Vykstame pas klientus patys! Vedame edukacijas, kūrybines dirbtuves ugdymo įstaigose, mielai važiuojame į vaikų gimtadienius, įmonių šventes.

Tilžės g. 139, Šiau­liai
Tel. (8 41) 200 267, 8 683 97 779
siauliai@skizze.lt, www.skiz­ze.lt
Dar­bo lai­kas: I–V 10.00–17.00, VI 10.00–14.00

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite