Angle down Atgal

Skelbiami konkurso „Pasveikink mamą išradingai“ nugalėtojai

Motinos diena yra žinoma dar nuo senų senovės ir yra švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį. Motinos diena ne šiaip sau yra švenčiama pavasarį. Motina yra tapatinama su žeme ir gyvybe.

Visagino kūrybos namai balandžio 21-29 dienomis organizavo virtualų konkursą „Pasveikink mama išradingai“.

Pagrindinė šio konkurso idėja – kūrybingai pasveikinti mamą ar močiutę Motinos dienos proga.

Konkursui buvo pateikta 14 įvairia technika atliktų kūrybinių darbų ir 1 video sveikinimas, atvirame balsavime Visagino kūrybos namų Facebook paskyroje savo balsus atidavė apie 400 puslapio sekėjų. Remiantis konkurso vertinimo komisijos sprendimu ir atviro balsavimo Visagino kūrybos namų Facebook paskyroje rezultatais, buvo išrinkti šie nugalėtojai:

I vietos nugalėtoja Anastasija Devgut, 4 metai

II vietos nugalėtojai Gabija, 4 metai ir Emilis Medvedevai, 6 metai

III vietos nugalėtoja Milana Steckaja, 9 metai

Prizinių vietų nugalėtojai gaus SERTIFIKATUS su galimybe pasivaišinti vaikiškomis picomis picerijoje „Prestorante“, o jų mamytės pasipuoš marškinėliais su vaikų atsiųstais konkursui kūrybiniais darbais.

Visagino kūrybos namai nuoširdžiai dėkoja rėmėjams: picerijai „Prestorantė“ už vaikiškas picas ir Sergejui Gluchovui už marškinėlius.

Visagino kūrybos namai dėkoja visiems dalyviams atsiuntusiems kūrybinius sveikinimus.. Sekite mūsų naujienas puslapyje www.vkn.lt ir Visagino kūrybos namų Facebook paskyroje (https://www.facebook.com/Visagino-Kūrybos-NAMAI-221750834559519/) ir dalyvaukite naujuose kūrybiniuose konkursuose.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite