Angle down Atgal

Skelbiamas Kalėdinių eglučių puošimo konkursas „Ateities eglutė“

Artėjant vienai gražiausių metų švenčių – Kalėdoms, Visagino savivaldybės administracija kartu su Visagino kūrybos namais tradiciškai organizuoja Kalėdinių eglučių puošimo konkursą.

Kalėdinės eglutės puošimas yra puikus laiko praleidimo su šeima, bendradarbiais, kolegomis būdas ir galimybė pajusti šventinę nuotaiką. Eglučių puošimo konkurso organizavimo tikslas – Visagino gatvėje įkurti eglučių alėją, sukurti miesto bendruomenei šventišką nuotaiką, perduoti miesto gyventojams ir svečiams savo geriausius linkėjimus ir sveikinimus su artėjančiomis šventėmis.

Konkursas vyks 2019 m. lapkričio 29 d. 14.00 val. Visagino gatvėje. Konkurse gali dalyvauti Visagino savivaldybės įstaigos, įmonės, organizacijos, seniūnaitijos, iniciatyvinės grupės ir šeimos. Registruotis į konkursą galima iki 2019 m. lapkričio 27 d. 12.00 val. el. paštu tatjana.kuras@vkn.lt, informacija mob. tel. 8 672 31 983.

Konkurso dalyvių kūrinius vertins:

► lapkričio 29 d. Visagino gatvėje komisijos nariai ir slaptu balsavimu galės balsuoti miesto gyventojai, mesdami lapukus su patinkančiu eglutės numeriu į balsavimo dėžę;
► nuo gruodžio 3–14 d. vyks atviras balsavimas VKN „Facebook“ oficialiame puslapyje.

Konkurso nugalėtojai bus paskelbti ir apdovanoti Visagino savivaldybės apdovanojimų ceremonijos metu.

Kviečiame visus dalyvauti konkurse, kuriame galėsite ne tik pademonstruoti išradingumą, sumanumą, bet ir sukurti šventinę nuotaiką sau ir visiems aplinkiniams.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite