Angle down Atgal

Skautai padeda panevėžiečiams: neatlygintinai dažo namą Klaipėdos gatvėje

Praėjusiais metais Panevėžio rajone vykęs projektas „Nuspalvink Lietuvą“ persikėlė į Panevėžio miestą. Iniciatyvus jaunimas šį savaitgalį atnaujina ir dažo namą, esantį Panevėžyje, Klaipėdos gatvėje.

„Nuspalvink Lietuvą“ koordinatorius Panevėžio krašte Ignas Balza naujienų portalui JP pasakojo, kad projektas vyksta jau penktus metus.

„Pirmus metus projektas vyko Vilniaus, Kauno kraštuose, o paskui iniciatyva išaugo ir jau pernai namus dažėme Panevėžio ir Marijampolės apylinkėse. Pernai gyvenamasis namas buvo nudažytas Ramygalos mieste, o šiais metais pasirinkome dažyti namą Panevėžyje. Pasitarę su Panevėžio miesto savivaldybės Socialinių reikalų skyriumi, nutarėme dažyti namą Klaipėdos gatvėje“, – aiškino I. Balza.

Koordinatorius pasakojo, kad Klaipėdos g. 80 namą dažys ne visą, kadangi viena namo dalis jau sutvarkyta.

„Name gyvena ne viena šeima. Dažysime tą dalį, kur gyvena pagyvenusi moteris. Jai sunku, todėl ir padėsime jai. Skautai namą dažys neatlygintinai. Norime taip padėti ir pagelbėti skurdžiau gyvenantiems“, – pasakojo apie projekto „Nuspalvink Lietuvą“ koordinatorius Panevėžio krašte svarbą I. Balza.

Vaikinas atkreipia dėmesį, kad projekto esmė yra ne tik tai, kad namas bus gražesnis ar įgys naują spalvą. Anot jo, projekto idėja atspindi visos skautų organizacijos vertybes.

„Skautai – aktyvūs, iniciatyvūs žmonės. Jų prioritetas – žmonės, tad labiausiai žavi faktas, kad savo laisvą laiką jie skiria neatlygintinam darbui. Petys petin darbuojasi kitų asmenų naudai, džiaugiasi jie tuo ką daro ir šio savaitgalio didžiausias pasiekimas bus naujos patirtys bei pozityvios emocijos“, – tikina projekto „Nuspalvink Lietuvą“ Panevėžio krašte koordinatorius.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite