Angle down Atgal

Siurprizas Monte Karlo ralyje: lietuviai įsiveržia į geriausiųjų penketuką

Pirmąją Pasaulio ralio čempionato (WRC) Monte Karlo ralio dieną Deividas Jocius ir Donatas Zvicevičius kovoję su techniniais nesklandumais, šeštadienį čempionate pateikė staigmeną. Savo klasėje lietuviai iš 12-os vietos prasibrovė į rikiuotės priekį net per septynias pozicijas. Po 13 greičio ruožų „Arctic Energy World rally“ komandos ekipažas savo klasėje užima aukštą penktą vietą.

Iš penkių greičio ruožų lenktynininkai D. Jocius ir D. Zvicevičius trijuose nusileido tik Prancūzijos čempionui Yoannui Bonato. Po įtemptos dienos D. Jocius džiaugėsi rezultatais, bet kartu ir apgailestavo visgi negalėjęs pasitikrinti savo galimybių su savo klasės pirmą vietą užimančiu prancūzu.

„Nors šeštadienį įvykdėme maksimumą, bet vis neturėjome progos palenktyniauti su klasės lyderiu. Neturėjome „švaraus“ kelio - turėjome vis ką nors lenkti, tad laiko tikrai nemažai išvaistėme. Bet kaip bebūtų mūsų planas išlieka toks pats - pravažiuoti stabiliai, susikaupus bei nedarant klaidų, ir finišuoti“, - sakė „Arctic Energy World rally“ komandos sportininkas.

Tuo tarpu lyderių trejetuke vyksta dramatiška kova tarp pirmos ir antros vietos. Po šios dienos prancūzo Sebastieno Ogier klaidos, jį nuo antroje vietoje esančio esto Otto Tanako skiria tik 33 sekundės. Trečioje vietoje tvirtai įsitvirtino suomis Jari-Matti Latvala. Jį nuo ketvirtoje pozicijoje esančio kito suomio sportininko skiria didelė 3 minučių persvara.

Sekmadienį Monte Karlo ralio dalyvių lauks du nauji greičio ruožai, kuriuos teks važiuoti po du kartus. Iš viso lenktynininkai įveiks beveik 64 kilometrus greičio ruožuose.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite