Angle down Atgal

Siūlo apleistą pastatą griauti ir jo vietoje statyti kotedžus

Rajono meras Skirmantas Mockevičius elektroniniu laišku kreipėsi į tarybos narius su siūlymu savivaldybės žiniom iš Turto banko perimti Jurbarke Gedimino gatvėje esantį apleistą buvusio vaikų darželio pastatą ir jį nugriovus šioje teritorijoje statyti kotedžus.

 

„Ilgą laiką turime problemą dėl žemės sklypo Jurbarke, Gedimino g. 30, kuriame stūkso buvusio vaikų darželio pastatas. Anksčiau esame nusprendę, kad pastatą su žemės sklypu reikia parduoti aukcione. Tačiau ypatingo susidomėjimo nesulaukėme (vyko aukcionai, ir norinčių pirkti nebuvo). Kadangi situacija nuolat kinta, siūlau kitą variantą: šį žemės sklypą (jo plotas – 0,9718 ha) atsiimti iš Turto banko, nugriauti pastatus vaiduoklius, o žemės sklype sukurti jaunoms šeimoms skirtą gyvenamųjų namų (kotedžų ar pan.) kvartalą“, – rašoma kreipimęsi.

Pagrindiniais tokio siūlymo motyvais nurodoma tai, jog sklypas yra itin patogioje vietoje – išvystyta infrastruktūra, šalia Naujamiesčio progimnazija su puikiai įrengtu stadionu, jaunimo parkas su įrengta modernia infrastruktūra, „Ąžuoliuko“ mokykla – darželis su netrukus būsiančiu sveikatingumo kompleksu, Lauko gatvėje įrengtas dviračių takas link Nemuno.Mero teigimu, jau yra pateiktas užklausimas Turto bankui dėl sklypo perėmimo galimybių. Gavus tarybos narių pritarimą ir Turto banko teigiamą atsakymą, būtų pavesta savivaldybės administracijai pradėti turto perėmimo procedūrą. Meras atkreipia dėmesį į tai, jog savivaldybei kainuotų tik pastatų nugriovimas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite