Angle down Atgal

Šiukšlynas už lango

Tai yra Etaplius.lt skaitytojos nuomonė, už kurios turinį redakcija neatsako.

Rašau tikėdamasi,kad galbūt atkreipsime mūsų pirmininko dėmesį ir jis pradės dirbti savo darbą. O dabar nuo viska iš pradžių.

Gyvename Svarainių sode, Gervėnų kaime, Šiaulių rajone. Ir gyvename va taip . Šiukšlių maišus nukrauname nuo kelio ir tada išvažiuojame/įvažiuojame. O ironija tame,kad pirmininkas kelią pragrederiuoja, bet ne šiukšlyną išveža. Ir taip kiekvieną rudenį/pavasarį/vasarą.

Gailiuosi, kad vakare vedžiodama šunį neturėjau telefono, nes kaip kokiam bufete užkandžiavo lapė. Ir tuoj gyvensime antisanitarinėmis sąlygomis. Žiurkės taps kasdienybė. O gyvename su mažais vaikais. Mokame net 6 eurus už arą. Kas tikrai yra nemažai. Aplinkinių sodų rinkliava kur kas mažesnė,o gyvena žymiai tvarkingiau. Ir su gatvių apšvietimu, ir be šiukšlyno už lango.

Imu galvoti, kad renkame tik didesnėm algom pirmininkui ir buhalterei (kuri tuos pinigus paskaičiuoja). Tai kiek galima? Kiek galima kas kart sutikus mūsų sodo pirmininką prašyti,kad išvežtų šiukšles? Nuo tada, kai prasidėjo vasara... O apie kvapą nėra nei kalbos. Ypač kai ramus vakaras, regis, gyventume prie didmiesčio sąvartyno. O gyvenantys priešais? Interpretuoju savaip... Žmonėm reikia gyventi su dujokaukėm ir su įvairių gyvūnėlių spąstais.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite