Angle down Atgal

Situacija Lazdijuose kaista: keturiems gyventojams nustatytas COVID-19

Lazdijų rajono savivaldybė penktadienį pateikė naujausią informaciją apie COVID-19 susirgimo atvejus Lazdijų rajone, atliekamus koronaviruso tyrimus bei situaciją VšĮ „Lazdijų ligoninė“ ir Kapčiamiesčio globos namuose

„Vėlų ketvirtadienio vakarą 4 Lazdijų savivaldybės gyventojams nustačius COVID-19 susirgimus nedelsiant imtasi reikalingų priemonių – kontaktą su sergančiais turėję asmenys izoliuojasi, jiems artimiausiu metu bus atlikti COVD-19 tyrimai.

Lazdijų ligoninės pacientą, prieš tai gydytą Kauno kardiologijos klinikoje, nustačius jam COVID-19 ligą, tolimesniam gydymui svarstoma pervežti į Vilniaus Santaros klinikas. Visiems kontaktą su sergančiuoju turėjusiems asmenims jau šiandien bus atlikti tyrimai dėl COVID-19.

Du COVID-19 susirgimai nustatyti asmenims, savaitgalį dalyvavusiems šeimos šventėje, kurioje dalyvavo ir asmuo, sergantis COVID-19, kurio gyvenamoji vieta yra Vilniuje. Vos gavus informaciją apie Vilniuje gyvenančio asmens susirgimą COVID-19 liga, visi šventėje dalyvavę asmenys izoliavosi, jiems buvo atlikti COVID-19 tyrimai. Du Lazdijų rajono gyventojai gavo teigiamus tyrimo rezultatus, jie ir toliau išlieka saviizoliacijoje, jų sveikatos būklė stebima.

Atliekant reguliarius COVID-19 tyrimus, vienas susirgimo atvejis nustatytas Kapčiamiesčio globos namų darbuotojai. Moteris, kaip ir visi su ja kontaktą turėję asmenys, šiuo metu yra saviizoliacijoje. Turimais duomenimis saviizoliuojasi ir kontaktą su sergančia globos namų darbuotoja turėjusių asmenų šeimos nariai. Jiems bei visiems Kapčiamiesčio globos namuose gyvenantiems asmenims COVID-19 tyrimus planuojama atlikti dar šiandien.

Detalesnė informacija, kai tik bus žinoma, nedelsiant bus pateikiama savivaldybės interneto svetainėje ir Facebook paskyroje.

Visus rajono gyventojus dar kartą raginame būti labai atidžius: laikytis nustatytų reikalavimų, dėvėti apsaugines veido kaukes, dezinfekuoti rankas“, – paskelbė Savivaldybė.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite