Angle down Atgal

Situacija Ignalinos rajone kaista: koronavirusu serga 77 gyventojai

Gruodžio 2 dienos duomenimis, Ignalinos rajone COVID-19 liga serga 77 žmonės (iš viso patvirtinti 132 atvejai, pasveiko – 55 asmenys). 

Didžioji dalis susirgimų užfiksuoti Ignalinos mieste (25), Naujojo Daugėliškio seniūnijoje – 7 atvejai, Linkmenų – 4, Dūkšto, Didžiasalio ir Vidiškių seniūnijose – po tris. Visi kiti atvejai tolygiai pasiskirstę likusiose seniūnijose. Vyriausiam sergančiajam – 97 metai, jauniausiam – 9.

Susirgimų statistika pagal įstaigas:

Dirbantys kitų miestų įstaigose (taip pat ir kitų miestų medicinos įstaigose) – 22;

VšĮ Ignalinos rajono ligoninė – 8 darbuotojai;

Ignalinos Česlovo Kudabos mokykla – 1 moksleivis, 1 darbuotojas;

Ignalinos gimnazija – 1 moksleivis;

Didžiasalio „Ryto“ gimnazija – 1 darbuotojas;

Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos Dūkšto skyrius – 1 darbuotojas;

Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos Naujojo Daugėliškio skyrius – 3 moksleiviai, 1 darbuotojas;

Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centro Naujojo Daugėliškio skyrius – 2 auklėtiniai ir 1 darbuotojas;

Ignalinos rajono savivaldybės administracija – 1 darbuotojas.

Ignalinos rajono savivaldybės administracija, savivaldybės įstaigos ir įmonės visą karantino laikotarpį stengiasi dirbti kiek įmanoma nuotoliniu būdu, taip siekiama išvengti ligos protrūkių darbovietėse. Nuolat sekame situaciją ir operatyviai priimame sprendimus, darbuotojus, įstaigas ir įmones bei mobilųjį punktą aprūpiname apsaugos priemonėmis.

Viruso keliama grėsmė ir mums visiems matomos liūdnos pasekmės nemažėja ir nenyksta, todėl dar kartą kreipiamės į visus darbuotojus ir gyventojus. Šiuo sudėtingu laikotarpiu, belaukdami švenčių ir ypač šventinėmis dienomis, būkite sąmoningi ir atsakingi.

Labai prašome nevykite į keliones, venkite susibūrimų, išlaikykite saugius atstumus prekybos centruose. Venkite lankytis kaimynų namuose ir nepriimkite svečių, atidėkite asmenines šventes.

Šiandien Vyriausybė nusprendė sugriežtinti karantiną: viešose ir kitose vietose būriuotis galima ne penkiems, o tik dviem asmenims. Taip pat apribojama prekyba laikinose vietose, rekomenduojama atsisakyti išpardavimų, nuolaidų valandų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite