Angle down Atgal

Širvintų rajono mokiniai į mokyklas šiais mokslo metais nebegrįš

Širvintų rajono mokiniai į mokyklas šiais mokslo metais nebegrįš. Tokį siūlymą teikiame rajono mokykloms po šiandieninės nuotolinės konferencijos su Švietimo, mokslo ir sporto ministru bei ministerijos atstovais.

Šį siūlymą teikiame išsamiai išanalizavę ir įvertinę visą situaciją, galvodami tiek apie dirbančius pedagogus, tiek apie mokinius, tiek apie jų tėvus.

Išimtis šiam siūlymui – darbas su abiturientais, besirengiančiais brandos egzaminams. Nuo pasirengimo, nuo egzaminų rezultatų tiesiogiai priklauso jaunų žmonių ateitis. Todėl gimnazijų vadovams duoti įpareigojimai susikoncentruoti ir iki gegužės 20 d. parengti ir Savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriui pristatyti planą, kaip bus dirbama su abiturientais. Šiuo atveju kontaktinio mokymo išvengti nepavyks, tačiau būtina sudaryti sąlygas ir individualioms, ir konsultacijoms mažomis grupėmis, laikantis saugumo reikalavimų.

Galutinį sprendimą, kaip organizuos ugdymo veiklą iki mokslo metų pabaigos visų grupių mokiniams priims kiekvienas mokyklos vadovas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite