Lino Šalkausko nuotr.
Angle down Atgal

Širvintų rajono jaunimui – vienos dienos stovykla

Gegužės 25 d. buvo suorganizuota novatoriška, sveiką gyvenseną skatinanti vienos dienos stovykla „Širvinta“ jauniems žmonėms. Stovykloje dalyvavo apie 30 jaunuolių ir 5 komandos vadovai. Idėjos autorės ir stovyklos organizatorės – bendruomenės „Mūsų Širvintos“ pirmininkė Inga Vaickienė, jaunimo reikalų koordinatorė Kornelija Juškevičiūtė, Širvintų sporto centro atviros jaunimo erdvės užimtumo specialistė Agnė Lazarevičiūtė.

Šios stovyklos tikslas – jaunimo sveikos gyvensenos ugdymas ir fizinio aktyvumo skatinimas formuojant neigiamą požiūrį į žalingus įpročius, sveikos ir aktyvios gyvensenos skatinimas, draugiškų tarpusavio santykių plėtojimas. Stovykla buvo skirta 14-29 m. jaunuoliams nepriklausomai nuo jų fizinio aktyvumo, socialinės, finansinės padėties.

Stovyklos metu jaunuoliai buvo supažindinti su įvairia fizine veikla bei naudinga informacija. Surengtas žygis pelkėmis bendradarbiaujant su žygeivių ir sporto klubo „Dumblas“ organizatoriais. Po žygio jaunimas turėjo galimybę išbandyti komandinius žaidimus gamtoje, gaminti košę ant laužo, eiti į pirtį. Vakare vyko naktinė filmų peržiūra.

Organizatoriai tikisi, kad projektas taps tęstiniu ir kartosis kas metus, nes tai ugdo fizinius ir kūrybinius įgūdžius, skatina sveiką gyvenseną.

Stovyklos idėją įgyvendinti padėjo ir finansavimą skyrė Širvintų rajono savivaldybės administracija. Merės Živilės Pinskuvienės ir Administracijos direktorės Ingridos Baltušytės-Četrauskienės dėka jaunimas turėjo galimybę dalyvauti stovykloje, aktyviai ir turiningai praleisti laiką.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šios idėjos įgyvendinimo: Širvintų rajono savivaldybės administracijai už suteiktas finansavimo galimybes, Širvintų sporto centrui už suteiktą inventorių, Širvintų rajono savivaldybės tarybos nariui Linui Šalkauskui už puikias įamžintas stovyklos akimirkas, Vitalijai Audėjūtei už jaunuolių sveikatos priežiūrą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite