Angle down Atgal

Simono Daukanto gimnazistai dalyvauja STEAM programoje „Detalių braižymas, simuliacija ir pagaminimas skaitmeninio programavimo valdymo įrenginiais“

Spalio 14–15 dienomis grupė Simono Daukanto gimnazijos III inžinerinės klasės gimnazistų nuvykome į Šiaulių universitetą susipažinti su mechanikos inžinerijos šaka. Dalyvavome STEAM programoje Detalių braižymas, simuliacija ir pagaminimas skaitmeninio programavimo valdymo įrenginiais“.

Pirmąją dieną dėstytojas Vitalijus mums pravedė teorines pamokas. Susipažinę su teorine dalimi, sužinojome, kas yra „skylės-veleno sistema“, ruošinio nulinis taškas ir daug kitų įdomių dalykų. Supratome, kaip svarbu brėžinyje tiksliai nurodyti matmenis ir nuokrypas, aprašyti ruošinio parametrus ir nurodyti įrankio koordinates. Be to, dėstytojas mus išmokė naudotis bei programuoti tam tikromis programomis.

Antrąją diena jau kibome į rimtus praktinius darbus. Dėstytojo padedami, mes programavome ir frezavimo staklėmis padarėme savo pirmąją detalę. Darbas nebuvo sunkus, tačiau jis buvo gana ilgas ir pareikalavo daug kantrybės. Džiaugiamės naujomis žiniomis, įgūdžiais ir savo darbo rezultatais.

IIIi kl. mokinys Jonas Šiaučiūnas

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite