Angle down Atgal

Simono Daukanto gimnazijos XX abiturientų laidos šimtadienis

Vasario 12 d. Šiaulių dramos teatre buvo iškilmingai pristatytas XX abiturientų laidos šimtadienio spektaklis „Barnabas Kolinsas“. Ilgą laiką šokių žingsnelius gludinę ir aktorystės gebėjimus tobulinę mokiniai visai gimnazijos bendruomenei pristatė beveik 5 mėnesius ruoštą pasirodymą.

Spektaklis buvo pastatytas pagal amerikiečių fantastinę siaubo komediją „Nakties šešėliai“. Joje pasakojama apie jauną aristokratą Barnabą Kolinsą, kuris įsimyli raganą Andželiką, sudaužo jos širdį ir lieka prakeiktas visam gyvenimui. Pagrindinis veikėjas burtininkės paverčiamas vampyru ir palaidojamas dar gyvas. Po dviejų šimtmečių išsilaisvinęs Barnabas siekia atkurti buvusią šeimos šlovę ir atkeršyti Andželikai, todėl jam tenka eiti ilgu, iššūkių kupinu keliu.

Pasibaigus spektakliui, gimnazijos trečiokai abiturientams padovanojo nuotaikingą bei energingą pasirodymą kosmoso platybėse, taip pat sveikinimo žodį tarė direktorius Vytautas Kantauskas. Tačiau kad ir kokia didelė šventė bebūtų, trečiokai neleido vyriausiems mokyklos mokiniams užmiršti to, jog net ir kosmose egzaminų laikymas yra privalomas.

Spektaklį režisavo ir abiturientus ruošė Šiaulių dramos teatro aktorius Mindaugas Jurevičius, choreografė Arnolda Kapačinskienė ir muzikos mokytojas Kęstutis Stoškus. Už atkaklų darbą visai gimnazijos bendruomenei, prisidėjusiai prie šventės realizavimo, nuoširdžiai dėkoja XX abiturientų laida.

Šimtadienis – ne tik pasirodymo rengimas, linksmybės, bet ir metas, kuomet lieka tik 100 dienų iki per 12 mokslo metų įgytų žinių patikrinimo. Galingai nuaidėjusi šventė įsimins ilgam ir primins apie artėjantį naują gyvenimo etapą – mokyklos baigimą.

Parengė abiturientė Beatričė Zajančkauskaitė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite